Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie zobaczymy już Krzysztofa Cugowskiego, zastąpi go były uczestnik programu
Michał Fitz
Michał Fitz 25.05.2022 13:53

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie zobaczymy już Krzysztofa Cugowskiego, zastąpi go były uczestnik programu

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
TRICOLORS/East News

Niedawno zakończyła się 16. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którą zwyciężył Denzel, a producenci show już myślą o następnej. Wychodzi na to, że nastąpią w niej pewne zmiany, bo po raz kolejny dojdzie do roszady przy stole jurorskim. Tym razem ma pożegnać się z nim Krzysztof Cugowski.

Tak przynajmniej twierdzi portal „Pudelek”, który miał dostać te informacje zza kulis show. Wiadomo też, kto ma zastąpić legendarnego wokalistę.

Krzysztof Cugowski odejdzie z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Krzysztof Cugowski został ogłoszony jurorem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” raptem kilka miesięcy temu, tuż przed startem 16. edycji show. Zastąpił tym samym Gromeego, który zrezygnował, gdyż chciał skupić się na powiększającej się rodzinie i tworzeniu nowej muzyki. Producent pełnił rolę jurora raptem przez jeden sezon i wszystko wskazuje na to, że jego następca nie wytrzyma dłużej.

Informacje nie są jeszcze oficjalne, dlatego nie możemy mieć stuprocentowej pewności, ale według podanego wyżej źródła zanosi się na to, że Krzysztof Cugowski zakończy swoją przygodę z programem na jednej edycji. Powody tak krótkiej przygody póki co nie są znane, ale możemy przypuszczać, że wokalista, gdy oficjalnie pożegna się z telewidzami, nieco się wytłumaczy.

Co ciekawe, rzekomo wiadomo już, kto ma go zastąpić. Nowy kandydat wręcz naturalnie się wyklarował. W jury ma bowiem zasiąść Robert Janowski, który zwyciężył przecież 15. edycję programu. Mało tego, w poprzednim sezonie raz nawet pełnił rolę jurora. Pojawił się w zastępstwie za nieobecnego Michała Wiśniewskiego.

Janowski zostałby tym samym kolejnym zwycięzcą show, który awansował do roli oceniającego występy. Wcześniej podobnie było w przypadku Katarzyny Skrzyneckiej, Bartłomieja Kasprzykowskiego, Kacpra Kruszewskiego oraz Adama Strycharczuka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”

Źródło: Pudelek.pl

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?