Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Burza pod fragmentem z najnowszego odcinka. Widzowie komentują występ uczestniczki
Michał Fitz
Michał Fitz 16.09.2022 11:54

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Burza pod fragmentem z najnowszego odcinka. Widzowie komentują występ uczestniczki

Kasia Wilk Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. kadr z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”

Nie zrealizowano by już 17. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdyby widzowie chętnie go nie oglądali. W tym sezonie jednak mają wyjątkowo dużo zastrzeżeń zarówno do produkcji, jak i do samych uczestników. Dali o tym znać pod nagraniem z występu Katarzyny Polewany.

W odcinku, który zostanie wyemitowany dziś, uczestniczka wcielała się bowiem w Kate Bush i wykonywała jej wielki, w ostatnim czasie odświeżony przez popkulturę przebój „Running up the hill”. Co dokładnie nie spodobało się telewidzom?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Uczestniczka skrytykowana

Pod wspomnianym wyżej nagraniem pojawiło się sporo krytycznych komentarzy i to pomimo tego, że uczestniczka w znakomity sposób odwzorowała wokal piosenkarki. Internauci przyczepili się jednak do jej ekspresji. Uznano, że Polewany za bardzo wytrzeszczała oczy i niepotrzebnie ciągle nimi przewracała. Kate Bush była co prawda z tego znana, ale zdaniem widzów została zdecydowanie przerysowana.

– Już w poprzednim odcinku jurorzy zwracali uczestnikom uwagę, żeby nie przesadzali z demonstracją charakterystycznych dla danego wykonawcy manier — napisała jedna z widzek.

Wyżej zacytowana internautka nawiązywała do ostatniego występu Michała Milowicza. Aktor również zrobił wielkie show swoją wersją Krzysztofa Cugowskiego, ale momentami wręcz go parodiował. Jurorzy, choć wówczas go pochwalili, zaznaczyli, że musi być ostrożny, by w przyszłości nie przerysował innych postaci. Jak widać, uczestnikom zdarza się to coraz częściej.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Inne zarzuty telewidzów

W tym sezonie krytykowani są nie tylko uczestnicy, ale też producenci. Tym zarzuca się z kolei, że po raz kolejny dobierają tych samych artystów i te same piosenki, choć przecież pula hitów muzycznych jest w zasadzie nieograniczona. Widzowie mieli dość, gdy w ostatnim odcinku znów śpiewano „Gangnam Style”.

Na tym zresztą nie koniec. Produkcji zarzuca się też przesadne modulowanie głosu uczestników. Według niektórych piosenki w tym sezonie brzmią wyjątkowo nienaturalnie, co psuje odbiór show.

Zobacz post:

Twoja Twarz Brzmi znajomo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Janusz Radek wcielił się w Sławę Przybylską. „Siedziałem cały występ z otwartą buzią”
  2. Agata Rubik pokazała, co stało się z jej twarzą. W środku nocy, kiedy spała, została ugryziona przez „coś”
  3. Fala rozczarowania po publikacji zwiastuna 3. odcinka TTBZ. Widzowie mają już dość. „Idziecie po najmniejszej linii oporu”