Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TVP wydała oświadczenie dotyczące syna Krawczyka. Chodzi o koncert ku czci jego ojca
Karol Osiński
Karol Osiński 03.06.2021 11:19

TVP wydała oświadczenie dotyczące syna Krawczyka. Chodzi o koncert ku czci jego ojca

Syn Krawczyka
fot. screen YouTube@Studio Integracji

Telewizja Polska wystosowała oficjalne oświadczenie, dotyczące zaproszenia Krzysztofa Krawczyka juniora na zorganizowany przez jej przedstawicieli koncert ku pamięci twórczości jego ojca. Stacja przekonuje, że syn Krawczyka był zaproszony na imprezę i próbowano się z nim skontaktować, jednak bezskutecznie. Wyrażono również ubolewanie nad sytuacją, jaka ma miejsce w rodzinie zmarłego artysty.

Na koncercie zabrakło nie tylko syna Krawczyka, ale również zespołu, w którym piosenkarz rozpoczynał swoją karierę, czyli Trubadurów. Jednak ich absencja także została wyjaśniona.

Koncert ku pamięci twórczości Krzysztofa Krawczyka

W niedzielę, 30 maja w Opolu odbył się koncert ku pamięci twórczości Krzysztofa Krawczyka, zatytułowany „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz – The Best of Krzysztof Krawczyk”, zorganizowany przez TVP.

Na wydarzeniu pojawiły się największe gwiazdy sceny muzycznej, tj.: Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Ryszard Rynkowski, Piotr Kupicha, Edyta Górniak, Sławomir i Kajra, Paulla, zespół Pectus, czy Rafał Brzozowski.

Nie mogło zabraknąć również osób, z którymi Krzysztof Krawczyk za życia był szczególnie związany, czyli jego trzeciej małżonki, Ewy Krawczyk, oraz menadżera, a zarazem wieloletniego przyjaciela Andrzeja Kosmali.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wydarzenie poprowadził Tomasz Kammel. Jednak, jak słusznie zauważono, w Opolu zabrakło istotnej osoby, o której w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. Mowa o jedynym biologicznym synu Krzysztofa Krawczyka, Krzysztofie juniorze. Znane są już przyczyny jego absencji.

TVP apeluje. Syn Krawczyka otrzymał zaproszenie na koncert w Opolu

Syn Krawczyka przekazał w rozmowie z „Wirtualną Polską”, że nie został zaproszony na wydarzenie, czym był bardzo oburzony. Głos w tej sprawie zabrał również m.in. członek zespołu Trubadurzy, Marian Lichtman, który powiedział dla „Świata Gwiazd”, ze zaproszenie do niego nie dotarło.

W związku z całym zamieszaniem do sprawy postanowiła odnieść się sama Telewizja Polska. Wydano oficjalne oświadczenie, w którym zakomunikowano, że kilkukrotnie próbowano skontaktować się z Krzysztofem juniorem, jednak za każdym razem bezskutecznie.

W związku z brakiem odpowiedzi jedynego biologicznego syna Krzysztofa Krawczyka skontaktowano się z wieloletnim jego opiekunem artystycznym i przedstawicielem Studia Integracji, Krzysztofem Cwynarem. Ten miał obiecać, że zaproszenie dotrze do adresata, jednak nie wiadomo, czy tak się stało.

Na koncercie zabrakło również zespołu Trubadurzy, w którym Krzysztof Krawczyk rozpoczynał swoją karierę. Marian Lichtman powiedział, że jego ekipa otrzymała zaproszenie, jednak tylko, jako widzowie. Wszyscy żyjący członkowie doszli do wniosku, że ich miejsce jest na scenie, wobec czego nie skorzystali z zaproszenia.

Zobacz wideo:

W powyższym wideo możecie obejrzeć część występów z koncertu, upamiętniającego twórczość Krzysztofa Krawczyka.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału Studio Integracji na platformie YouTube, gdzie znajdzie więcej takich ujęć.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie żyje legendarny aktor Robert Hogan. Filmy z jego udziałem były kultowe
  2. Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom nie należy do typowych
  3. Kaźmierska w ciemnych włosach ściętych na chłopaka. Fanów zatkało na jej widok

Źródło: centruminformacji.tvp.pl, Świat Gwiazd, WP