Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TVP przygotowała dla widzów coś specjalnego. O 21:35 na ekranie pojawi się „Cudowny chłopak”
Karol Osiński
Karol Osiński 04.12.2021 10:23

TVP przygotowała dla widzów coś specjalnego. O 21:35 na ekranie pojawi się „Cudowny chłopak”

TVP
fot. materiały własne

Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów coś specjalnego. Już dziś na antenie TVP zostanie wyemitowany hit, który pokochały miliony na całym świecie. Mowa o „Cudownym chłopaku”. Początek emisji o 21:35.

TVP wyemituje „Cudownego chłopaka”

Nominowany do wielu nagród i ostatecznie laureat Saturna w kategorii najlepszy film niezależny, „Cudowny chłopak” dziś o 21:35 zagości na ekranach telewizorów wielu Polaków.

Ekranizacja powieści Raquel J. Palacio miała swoją światową premierę 15 listopada 2017 roku i do dziś uznawana jest za jeden z najpiękniejszych filmów.

Opowiada o życiu i przygodach 10-letniego Auggiego, który urodził się ze zdeformowaną twarzą i do ukończenia pierwszego krzyżyka uczył się w domu pod okiem swojej mamy.

Po rozpoczęciu nauki w 5 klasie dzieci uznają go za dziwaka. Dla wielu staje się obiektem żartów i drwin.

Nikt nie chciał poznać go takim, jakim jest naprawdę, jednak wszystko zaczęło się zmieniać, kiedy w szkole pojawiła się nowa uczennica o imieniu Summer. Dzięki swojej przyjaźni dziewczyna dodała mu pewności siebie i od tamtej pory chłopiec chciał udowodnić, że piękno to nie tylko wygląd zewnętrzny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

Źródło: telemagazyn.pl

Tagi: tvp
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego