Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mateusz Pawłowski żegna się z ”Rodzinką.pl”. Ze łzami w oczach zwrócił się do kolegów z planu
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 21.02.2020 21:56

Mateusz Pawłowski żegna się z ”Rodzinką.pl”. Ze łzami w oczach zwrócił się do kolegów z planu

tvp
intagram.com/mateopawlowski

TVP osiągnęło ogromny sukces, emitując serial Rodzinka.pl. Produkcja natychmiast zdobyła rzeszę fanów, a pierwsze sezony pobijały rekordy oglądalności. Jednym z najlepszych z powodów, przez który widzowie tak pokochali ten serial, była przesłodka postać Kacpra Boskiego. Dziś aktor żegna się z serialem.

TVP emitowało serial od 2011 roku. Od tego czasu wyprodukowano 16 sezonów, a widzowie zdążyli bardzo przywiązać się do bohaterów. Obserwowali ich dorastanie. Trudno sobie wyobrazić ten serial bez któregokolwiek z członków rodziny Boskich i ich przyjaciół.

TVP zdejmuje serial

Mateusz Pawłowski jak i wszyscy członkowie obsady serialu są zszokowani decyzją stacji. Rodzinka pl. schodzi z anteny, podobno z uwagi na słabnącą oglądalność. Aktorzy i produkcja piszą oświadczenia, w których żegnają się z serialem. Mateusz Pawłowski również postanawia powiedzieć kilka słów. Ze łzami w oczach mówi, że najtrudniej będzie mu pożegnać się ze swoimi serialowymi braćmi Maciejem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim oraz najwspanialszymi serialowymi rodzicami.

Mateusz Pawłowski dorastał na planie serialu. Kiedy wchodził pierwszy sezon Rodzinki.pl, aktor miał zaledwie 5 lat. Widzowie bardzo go pokochali, chłopiec stał się znakiem rozpoznawalnym serialu, a jego śmiech już zawsze będzie kojarzył się z tą produkcją.

  1. Małgorzata Kożuchowska nie miała grać w „Rodzince.pl”. Chciano inną aktorkę, gwiazdę TVN
  2. Gwiazda legendarnego serialu walczy z 4 stadium raka. Drastycznie się zmieniła, zdjęcie jest przygnębiające
  3. Syn Agaty Młynarskiej to ciacho. Gwiazda w końcu pokazała zdjęcie 31-latka

Rodzinka.pl: koniec serialu

Wszyscy fani serialu żałują decyzji stacji. Miło było im obserwować zmiany zachodzące w życiu Boskich. Ludwik i Natalia przez ten czas zdążyli już zostać dziadkami, wysłać swoje dzieci na studia i przeżyć wiele przemeblowań w ich życiu. To, co było niezłomnym budulcem serialu to ich rodzina, która zawsze radziła sobie z kłopotami, pozostając jednością.

Przed Mateuszem Pawłowskim na pewno wspaniała kariera. Jego 10-letnie doświadczenie na planie serialu na pewno bardzo wpłynie na jego karierę i najpewniej wybór zawodowy. Z przykrością przyjmujemy fakt, że nie będziemy już mogli oglądać go w roli uroczego Kacpra Boskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp

Będziemy tęsknić za ich wspólnym oglądaniem zdjęć na kanapie. Przez lata serial przyzwyczaił swoich widzów do stałych motywów przewijających się przez wszystkie sezony.

tvp

Trzej bracia szybko zaskarbili sobie sympatię widzów, ale największą zasługę miał w tym Kacper Boski.

tvp

Mateusz Pawłowski z żalem żegna swoich serialowych rodziców.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Sprzedał swój telefon i zapomniał wykasować nagrań. Wiadomo, co ojczym robił 6-letniemu chłopcu
  4. Ogłoszenie o pracę wywołało prawdziwą burzę. Wymagania ciągną się w nieskończoność, a pensja? Głodowa
  5. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: pudelek.pl