Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TVP wyemituje hitowy program kulinarny. Poprowadzi go dziennikarka ”Pytania na śniadanie”
Marta Kulik
Marta Kulik 20.08.2019 18:18

TVP wyemituje hitowy program kulinarny. Poprowadzi go dziennikarka ”Pytania na śniadanie”

marcelina zawadzka
fot. kadr z programu pytanie na śniadanie

TVP wyemituje hitowy program kulinarny znany widzom na całym świecie! Poprowadzi go dziennikarka znana z Pytania na śniadanie. To kolejne zaskoczenie dla widzów stacji, w której trwają intensywne przygotowania do jesiennej ramówki. Kolejna nowość pozwoli podnieść oglądalność?

TVP pokaże polską wersję programu o gotowaniu, który będzie sponsorowany przez… właściciela sklepów Biedronka. Uczestnicy zostaną postawieni przed trudnym zadaniem, ale nagrody będą tego warte. Kiedy będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek?

TVP: Gotowi do gotowania. Start nowym hitem?

Program Gotowi do gotowania. Start, czyli polska wersja programu Ready Steady Cook jesienią pojawi się na antenie TVP -informuje portal wirtualnemedia.pl. To kolejna nowa propozycja stacji, zaraz po Czarze par, The Voice Senior oraz reality-show Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?.

Jak informują wirtualnemedia.pl, nagrania do programu właśnie się rozpoczęły. Wcześniej Gotowi do gotowania. Start mogli oglądać widzowie z 22 krajów, między innymi USA, Francji i Wielkiej Brytanii.

Na czym polega program Gotowi do gotowania. Start? W każdym odcinku będą rywalizowały ze sobą dwie drużyny złożone z profesjonalnego szefa kuchni i kucharza-amatora. Co będą musieli zrobić? W ciągu 20 minut będą musieli przygotować posiłek z produktów o łącznej wartości nie większej niż 25 złotych. Jaka jest nagroda w programie Gotowi do gotowania. Start? Na zwycięzców czekają vouchery do Biedronki.

Kto poprowadzi Gotowi do gotowania. Start?

Gotowi do gotowania. Start poprowadzi Marzena Rogalska! Prezenterka od lat prowadzi Pytanie na śniadanie, czym zyskała sympatię widzów i władz stacji. Gwiazda nie musiała obawiać się zmian zachodzących w stacji, wskutek których pożegnali się z nią Barbara Kurdej-Szatan i Michał Olszański z PNŚ.

Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, nowy program prowadzony przez Marzenę Rogalską pojawi się 9 września na antenie TVP2 o 18.30. Ideą programu ma być pokazanie widzom, jak za niewielkie pieniądze ugotować smaczny i pełnowartościowy posiłek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP

Marzena Rogalska poprowadzi nowy program kulinarny!

TVP

Gotowi do gotowania. Start 9 września pojawi się na antenie TVP2.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Nie żyje znany polski aktor i reżyser. Był gwiazdą m.in. „Pierwszej Miłości” i ”Świata według Kiepskich”
  3. Córka Pauliny Młynarskiej pokazała odważne zdjęcie. 27-latka rozebrała się z ważnego powodu
  4. Danuta Holecka dostała podobno od Marii Kaczyńskiej niezwykły prezent. Jego przeznaczenie może dziwić
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Źródło: wirtualnemedia.pl

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?