Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ujawniono gigantyczne zarobki gwiazd w programie TVP. ”Poniżające i żałosne rzeczy robiliśmy za pieniądze”
Karina Sulich
Karina Sulich 05.11.2020 22:11

Ujawniono gigantyczne zarobki gwiazd w programie TVP. ”Poniżające i żałosne rzeczy robiliśmy za pieniądze”

tvp
fot. Pixabay, Kadr z TVP.

TVP za udział w jednym z programów, jak donosi Pudelek.pl, płaci olbrzymie sumy. Osoba, która brała udział w show, w rozmowie z portalem zdradziła, ile znani i lubiani otrzymują za występ w telewizji. Jednak i im przychodzi zapłacić cenę za popisy na srebrnym ekranie, a jak sama przyznała, ma nią być wewnętrzny wstyd i obrzydzenie do siebie.

Bajońskie stawki – takimi słowami popularny portal określił sumy, które znanym twarzom ma płacić TVP za występ w jednym z programów stacji. Jak się okazuje, na stawki, które mają dostawać za kilka godzin nagrań, niektórzy Polacy pracują nawet pół roku.

Olbrzymie stawki za udział w programie TVP

Kilka tygodni temu ramówka TVP została wzbogacona o kolejny, rozrywkowy program z udziałem gwiazd. Podczas show znani i lubiani na oczach tysięcy widzów podejmują się szeregu wyzwań i jak się okazuje, za swoje popisy mają otrzymywać naprawdę pokaźną sumę. Wiecie już o którym show mowa? Jeden z uczestników na łamach Pudelka postanowił wyznać, ile zarobił podczas kilkugodzinnych nagrań.

Oczywiście mowa o Anything Goes. Ale Jazda! Program rozrywkowy prowadzony przez Elżbietę Romanowską na ekranach polskich telewizorów zadebiutował we wrześniu 2020 roku, a do tej pory przez stację TVP zostało wyemitowanych 9 odcinków.

Do udziału w telewizyjnym show zostało zaproszonych wiele znanych osób. W programie brały udział takie osobowości jak Joanna Opozda, Katarzyna Skrzynecka, Michał Koterski, Katarzyna Cichopek, Dominika Gwit, Marcin Miller, Kaja Paschalska, Rafał Maserak, Honorata Skarbek, Robert Motyka czy Baron. Ile gwiazdy miały otrzymać za występ w Anything Goes. Ale Jazda!? Uwaga, radzimy usiąść. Na widok tej sumy niejednemu może zakręcić się w głowie.

  1. Nie wszyscy uczniowie będą musieli uczyć się z domu. Podano wyjątki, wiele Polek odetchnie z ulgą
  2. Koniec, jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku nie odbędzie się. Miliony osób nie kryje rozczarowania
  3. Premier Morawiecki nie wytrzymał. Odpowiedział kobiecie, miał już dość

Anything Goes. Ale Jazda! zarobki

Podczas występów w nowym programie emitowanym przez TVP gwiazdy biorą udział w licznych konkurencjach. Tańczą, grają w kalambury i wygłupiają się na tak zwanej krzywej scenie. Choć podczas show uśmiechów nie brakuje, jak donosi Pudelek, uczestnikom mimo ogromnym stawek płaconych przez telewizję, do śmiechu wcale nie jest.

Anonimowo, w rozmowie z portalem, kulisy show postanowiła zdradzić osoba, która miała brać udział w programie.

– Czuję się jak sprzedajna dz*wka. W rozmowach z innymi uczestnikami padało zawsze to samo: wewnętrzny wstyd i obrzydzenie do siebie. Takie poniżające i żałosne rzeczy robiliśmy za pieniądze, które powinny trafić na służbę zdrowia… Ale też mamy na utrzymaniu rodziny, mamy kredyty, chcemy jechać na wakacje – cytuje słowa uczestnika Pudelek.

Co ciekawsze, podczas rozmowy padła również dokładna kwota, jaką mają dostawać słynne osobistości za występ w Anything Goes. Ale Jazda! Takich stawek wielu z nas nigdy by się nie spodziewało.

W rozmowie z Pudelkiem osoba, która brała udział w programie, nie owija w bawełnę – chodzi tylko o pieniądze.

Każdy z nas dostał tyle samo, 12 tysięcy złotych za nagrania do jednego odcinka. 12 tysięcy za kilka godzin pracy, a w zasadzie robienia z siebie idioty przed kamerami – podał portal, powołując się na swoje źródło.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp

W TVP pojawił się nowy program Anythig Goes. Ale Jazda!

tvp

Jedną z licznych konkurencji przygotowanych dla gwiazd jest tak zwana krzywa scena.

tvp

Do udziału w telewizyjnym show zapraszane są znane osoby z polskiego show-biznesu. Jak wyznało źródło portalu Pudelek.pl, za występ mają dostawać oni 12 tysięcy złotych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W warszawskim zoo zamieszkał myszojeleń. Przypomina jelenia, ale ma kończyny o średnicy ołówka
  2. Klamka zapadła. Będzie pełny lockdown. Dramatyczna wiadomość z zagranicy dla wszystkich turystów, którzy zaplanowali wyjazd do rajskiego kraju
  3. Maciej Maleńczuk o kobietach: ”Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba”. 59-latek pochwalił się swoimi ”przygodami”
  4. Od 7 listopada zamknięte kina, galerie handlowe, teatry i szkoły. Gdzie będziecie mogły zrobić zakupy?
  5. Minister Zdrowia podał ważną datę dla Polek i Polaków. Powiedział, co stanie się w przyszłym tygodniu
  6. Trzeba się pospieszyć, czas tylko do jutra. ARiMR przypomina o zasadach pomocy dla sprzedawców chryzantem
  7. Pij go całą jesień i zimę, a przeziębienie cię nie dopadnie. Syrop z 3 składników działa jak tarcza przed chorobami i wirusami

źródło: Pudelek.pl