Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajecie ją? Jest wielką gwiazdą TVP, każdy z nas widział serial z jej udziałem
Karol Osiński
Karol Osiński 05.09.2020 11:53

Poznajecie ją? Jest wielką gwiazdą TVP, każdy z nas widział serial z jej udziałem

Anna Mucha
fot. instagram.com/taannamucha

TVP kojarzy się widzom z najświeższymi wiadomościami z kraju i świata, a także z ich ulubionymi serialami. Zazwyczaj możemy ujrzeć w nich najbardziej rozpoznawalne twarze polskiej sceny teatralnej i filmowej. Aktorzy lubią zaskakiwać swoich fanów różnymi zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Jedna z gwiazd postanowiła pokazać kilka kadrów ze swojego dzieciństwa.

TVP jako jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce przyciąga wzrok widzów nie tylko dzięki ich ulubionym programom, ale też dzięki gwiazdom. Na antenie można oglądać mnóstwo seriali i filmów z najpopularniejszymi aktorami i aktorkami. Jedna z nich zamieściła na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, kiedy była dzieckiem. Każdy z nas widział ją w popularnym serialu. Bylibyście w stanie odgadnąć kim jest ta osoba?

Gwiazda TVP zaskoczyła swoich fanów

Popularność wymaga wiele poświęcenia, a także niesie za sobą mnóstwo uwagi fanów oraz mediów. By ją podtrzymać, gwiazdy muszą utrzymać regularny kontakt ze swoimi odbiorcami. Jest on zdecydowanie ułatwiony dzięki mediom społecznościowym. Regularne dodawanie zdjęć oraz wpisów z życia codziennego pozwala gwiazdom skupiać uwagę na sobie.

Jedna z nich postanowiła sprawić fanom nie lada niespodziankę. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, kiedy była dzieckiem, dodatkowo zamieszczając długi wpis, który przyciągnął zainteresowanie. Obserwujący nie szczędzili komentarzy i komplementów.

  1. Anna Guzik wyznała prawdę na temat męża. Fani osłupieli, kiedy usłyszeli jej słowa
  2. Podobnej manipulacji jeszcze nie było. TVP Info przebiło wszystko, co pokazano do tej pory

Była słodkim dzieckiem, a po czasie została gwiazdą

Gwiazda, o której mowa to popularna Anna Mucha. Kobieta jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, więc postanowiła zamieścić zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Do tego dołączyła bardzo ciekawy opis, który przyciągnął wzrok internautów i zachęcił do komentowania:

– Miałam mieć na imię Julia albo Bartek, ale na Julię nie pasowałam, a na Bartka nie reagowałam, więc zostałam Anną… Jak byłam dzieckiem, biegałam po podwórku z nożem (tak, tak… takie to były czasy!), talią kart i patykiem… Nóż służył do gry w wojnę (…), talia kart do… flirtu (!), a patyk „robił” za mikrofon, bo bawiłam się w… dziennikarkę! (…) Z braku lepszych zajęć zapisałam się na kółko teatralne w szkole, a stamtąd trafiłam do Wajdy, a później jakoś to poszło… – wyznała na Instagramie Anna Mucha.

Obserwujący byli zachwyceni i zasypali aktorkę przychylnymi komentarzami. Jeden z nich napisał żartobliwie:

– Faktycznie ładny z Ciebie chłopczyk był! – komentuje internauta.

Nie da się ukryć, że Anna Mucha była bardzo słodkim dzieckiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)