Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda TVP urodziła. 33-latka pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z dzieckiem
Oktawian Góral
Oktawian Góral 05.02.2021 20:57

Gwiazda TVP urodziła. 33-latka pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z dzieckiem

TVP
fot. instagram.com/olahamkalo

Gwiazda TVP, Aleksandra Hamkało niedawno poinformowała, że urodziła swoje drugie dziecko. Teraz postanowiła zamieścić w sieci pierwsze zdjęcia ze swoją nowo narodzoną pociechą. To drugie dziecko 33-latki. Razem wyglądają wspaniale. Posypało się mnóstwo serdecznych komentarzy.

Znana z serialu TVP pt. Na dobre i na złe, Aleksandra Hamkało powitała na świecie swoją drugą pociechę, jednak jeszcze nie zdradziła imienia i płci nowo narodzonego dziecka. Prawdopodobnie jest to chłopiec, ale na ten moment są to jedynie przypuszczenia. Znani znajomi aktorki złożyli najserdeczniejsze gratulacje pod opublikowanym zdjęciem.

Aleksandra Hamkało pochwaliła się zdjęciem nowo narodzonego dziecka

Aleksandra Hamkało, gwiazda TVP znana z takich produkcji jak Na dobre i na złe, czy Komisarz Alex urodziła drugie dziecko. Kobieta jest dumną mamą i nie kazała długo czekać na publikację zdjęcia z dzieckiem, mimo tego, że tę radosną informację przekazała dopiero w zaawansowanej ciąży. Pojawiło się ono wczoraj późnym wieczorem na Instagramie.

Mam Cię! – napisała mama na swoim profilu w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem od razu posypała się lawina komentarzy i lajków. Zarówno fani, jak i przyjaciele aktorki serdecznie gratulują pojawienia się na świecie drugiego dziecka.

Gwiazda TVP, póki co nie zdradza płci dziecka, ani też nie wskazała, jak latorośl ma na imię. Mimo tego fani domyślają się, że nowy potomek Oli jest chłopcem. Zdaniem wnikliwych obserwatorów świadczy o tym kolor ramki, w której umieszczono fotografię – jest ona niebieska.

Gratulacje młodej mamie prócz fanów złożyła także śmietanka polskiego show-biznesu. Wśród komentujących przeczytać możemy wpisy od między innymi Katarzyny Dąbrowskiej, Magdaleny Lamparskiej, czy Filipa Bobka.

Kim jest gwiazda TVP?

Aleksandra Hamkało urodziła się w Zielonej Górze, gwiazda w tym roku skończy 33 lata. W 2012 roku obroniła dyplom na Wydziale Aktorskim krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych, jednak studiowała w zamiejscowej filii we Wrocławiu.

Znana z seriali TVP aktorka udziela się na licznych scenach teatralnych w całej Polsce. W 2013 roku pojawiła się w ogólnoświatowej kampanii ONZ mającej na celu zwrócenie uwagi na problem głodu na świecie.

W 2012 roku została żoną Filipa Kalinowskiego. W 2016 roku została po raz pierwszy mamą – urodziła córkę Jagnę. Swój pierwszy debiut filmowy zaliczyła jeszcze w XX wieku. W 1999 roku wcieliła się w rolę Wndy w filmie Odlotowe wakacje.

Później jej kariera nabrała tempa. Gwiazda pojawiała się w serialach emitowanych na antenach czołowych stacji telewizyjnych, między innymi TVP, Polsatu czy TVN-u. Przypomnijmy, że 19 stycznia po raz 4. mamą została Monika Mrozowska. Więcej o tym przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Aleksandra Hamkało pochwaliła się zdjęciem nowo narodzonego dziecka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gala.pl