Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nieprawdopodobne sceny w TVN. Córka polityka nieoczekiwanie pojawiła się w programie na żywo, widzowie oniemieli
Karol Osiński
Karol Osiński 27.12.2020 19:14

Nieprawdopodobne sceny w TVN. Córka polityka nieoczekiwanie pojawiła się w programie na żywo, widzowie oniemieli

TVN
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Podczas niedzielnego programu Kawa na ławę emitowanego na stacji telewizyjnej TVN 24 doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Gościem prowadzącego Konrada Piaseckiego był m.in. polityk Władysław Kosiniak-Kamysz, który przed kamerami pojawił się w towarzystwie półtorarocznej córeczki. Dziewczynka skradła swojemu tacie całe show, a on nie omieszkał uwiecznić jej debiutu na antenie w mediach społecznościowych.

Tematem dzisiejszego wydania programu Kawa na ławę był najistotniejszy w obecnym czasie temat, czyli szczepienia na COVID-19. Władysław Kosiniak-Kamysz miał przyjemność występować w nim w towarzystwie córki, która wywołała wiele uśmiechu na twarzach telewidzów.

Władysław Kosiniak-Kamysz w towarzystwie córki wystąpił w programie TVN 24

Obecna sytuacja na świecie spowodowała, że wiele programów telewizyjnych przebiega w całkowicie inny sposób niż tradycyjnie. Wielu prowadzących decyduje się na spotkania online ze swoimi gośćmi, co często przekłada się na ryzyko wystąpienia nieoczekiwanych i kuriozalnych sytuacji. Bywa, że na wizji pojawiają się członkowie rodzin lub np. pupile zaproszonych osób.

Tak stało się w przypadku Władysława Kosiniaka-Kamysza, który podczas dzisiejszego, porannego programu Kawa na ławę, którego był gościem, wystąpił w towarzystwie córeczki, czego bez wątpienia nie spodziewał się nikt z oglądających, ani sam prowadzący. Tematem spotkania były szczepienia na COVID-19.

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego zachęcał Polaków, by poddali się procesowi masowych szczepień. Co więcej, sam przyznał, że ma zamiar przyjąć dawkę preparatu przygotowanego przez firmę Pfizer/BioNTech na oczach milionów telewidzów, by w ten sposób zminimalizować strach przed ewentualnym wystąpieniem skutków ubocznych.

Zachęciłbym do trzech wartości: zdrowie, wolność i normalność. Szczepionka daje nadzieję, że nie zachorujemy. Będziemy wolni od obostrzeń. I wreszcie normalność: powrót do spotkań, powrót dzieci do szkół – mówił prezes PSL.

Władysław Kosiniak-Kamysz uwiecznił występ córki w mediach społecznościowych

Mimo poruszenia bardzo ważnego tematu sytuacja związana z pojawieniem się córki Władysława Kosiniaka-Kamysza na wizji stało się zdecydowanie najlepiej zapamiętanym momentem całego dzisiejszego programu. Dziewczynka zasiadła na kolanach taty i słuchała jego wystąpienia przed kamerami telewizyjnymi.

Niestety, córeczka polityka, której na imię jest Zosia prawdopodobnie nie była zainteresowana tematami szczepień i znudziło jej się występowanie przed kamerami, zatem postanowiła zniknąć z kadru. Ta sytuacja bez wątpienia długo zapadnie w pamięci widzom programu Kawa na ławę.

Władysław Kosiniak-Kamysz bardzo chętnie dzieli się z ludźmi zdjęciami swoich pociech i pięknej małżonki Pauliny, która uchodzi za jedną z najładniejszych żon czołowych polskich polityków. Wobec tego postanowił uwiecznić występ swojej córeczki w mediach społecznościowych, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem przez fanów.

Jeszcze w połowie roku małżonka polityka ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a kilka tygodni temu małżeństwo powitało na świecie swoją drugą pociechę, córeczkę Różę, czym dumny tata także pochwalił się w mediach społecznościowych.

Zobacz zdjęcie:

TVN

Władysław Kosiniak-Kamysz pojawił się dzisiaj w programie Kawa na ławę w towarzystwie półtorarocznej córeczki.

tvn

Władysław Kosiniak-Kamysz prowadzi udane życie rodzinne, a jego małżonka Paulina uznawana jest za jedną z najpiękniejszych żon polskich polityków.

TVN

Kilka tygodni temu para powitała na świecie drugą córeczkę, której nadali imię Róża.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: