Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ilona Łepkowska zrugana za krytykę Małgorzaty Trzaskowskiej. Oberwało się Agacie Dudzie
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 16.07.2020 12:24

Ilona Łepkowska zrugana za krytykę Małgorzaty Trzaskowskiej. Oberwało się Agacie Dudzie

małgorzata trzaskowska
Fot. Piotr Molecki/East News

Małgorzata Trzaskowska zdaniem Ilony Łepkowskiej nie wyglądała dobrze na wieczorze wyborczym, co scenarzystka uznała za rodzaj ignorancji i braku stylu. Jej słowa nie pozostały bez komentarza. Dorota Wróblewska, słynna kreatorka wizerunku, natychmiast odniosła się do wypowiedzi scenarzystki M jak Miłość.

Małgorzata Trzaskowska została skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Zdaniem scenarzystki żona Rafała Trzaskowskiego źle zaprezentowała się na wieczorze wyborczym: – No kurczę, ona się nie uczesała nawet dokładnie – powiedziała w rozmowie z WP. Za te słowa i krytyczną ocenę żony Trzaskowskiego, Łepkowska została skrytykowana przez jedną z mistrzyń wizerunku. Słów potępienia nie szczędzono także Agacie Dudzie.

Małgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską

W wywiadzie udzielonym portalowi WP Ilona Łepkowska skrytykowała żonę Rafała Trzaskowskiego. Według niej pretendująca do tytułu pierwszej damy Trzaskowska wyglądała niechlujnie, a najwięcej słów krytyki Łepkowska skierowała wobec luźno spiętej fryzury Trzaskowskiej.

Te słowa mocno zdenerwowały Dorotę Wróblewską, słynną kreatorkę wizerunku, promotorkę mody i producentkę pokazów mody. Kobieta na swoim Facebooku napisała:

– No to może się wypowiem, jako pani od mody. Od lat zajmuję się budowaniem wizerunku, czyli strategią marki. Marką jest nie tylko firma, ale i człowiek. Każdy z nas jest marką. Nie ma nic gorszego niż bycie kimś, kim nie jesteśmy – wyjaśnia swoje podejście Dorota Wróblewska i odnosi się do krytyki fryzury Trzaskowskiej:

– Małgorzata Trzaskowska i jej fryzura. To prawda, nie widzimy przebrania i weselnej fryzurki. Na szczęście – komentuje Wróblewska.

  1. Wzrost zakażeń w Zakopanem. Wszystko po pogrzebie znanej góralki, wśród gości Kayah i Karpiel-Bułecka
  2. Jaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księży
  3. Na egzamin prawa jazdy założyła buty na koturnie. Śmiertelnie potrąciła instruktora

Lepsza naturalność niż sztuczna elegancja

Dorota Wróblewska skomentowała cały styl Trzaskowskiej, doceniając jej wiarygodność:

Lekka, naturalna, swobodna fryzura. Stylizacja bez zadęcia i wielkich starań. Widać jest zmęczenie, napięcie i stres, który w tym przypadku jest naturalnym stanem. – Wróblewska dodaje także:

– Małgorzata Trzaskowska nie gra w serialu. W tym przypadku nie gra roli modnisi, która ma przypodobać się światu. Jest jaka jest. Brawo za naturalność!

Dorota Wróblewska wbija także delikatną szpilę Agacie Dudzie:

Wolę skromność, która jest atrakcyjna tylko wtedy, gdy jest prawdziwa, bez ustawki i sztabu pomocników w kreowaniu wizerunku.

Agata Duda wciąż jest komplementowana za swoje stylizacje, ale jednocześnie krytykowana, przede wszystkim za swoje podejście do pełnienia funkcji prezydentowej, dzięki któremu zyskała miano milczącej pierwszej damy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata Trzaskowska

Ilona Łepkowska uznała fryzurę Trzaskowskiej jako nieodpowiednia na tak ważny wieczór.

małgorzata trzaskowska

Dorota Wróblewska doceniła naturalność żony kandydata na prezydenta z ramienia KO. Jej zdaniem widać, że była zaangażowana w kampanię męża i cały dzień towarzyszył, jest stres, emocje.

małgorzata trzaskowska

Wizerunek Agaty Dudy był perfekcyjnie dopracowany.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  2. Są ofiary. Samolot rozbił się niedaleko Europy. Trudna akcja ratunkowa
  3. Majdan zadał Henrykowi jedno pytanie. Malec po chwili mu opowiedział, zaskakująca reakcja niemowlaka zamurowała wszystkich
  4. Paulina Smaszcz pokazała nowego partnera. To ich pierwsze zdjęcie
  5. Kinga Rusin też odchodzi ze śniadaniówki TVN-u? Zrozpaczeni fani nie mogą uwierzyć w jej ostatnie słowa
  6. Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia

źródło: plotek.pl, pudelek.pl