Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragiczne informacje w związku z zaginięciem dwóch chłopców. Wstrząsające odkrycie w rzece
Marta Kulik
Marta Kulik 14.05.2021 13:33

Tragiczne informacje w związku z zaginięciem dwóch chłopców. Wstrząsające odkrycie w rzece

wiadomość
fot. lubuska.policja.gov.pl

Ledno. To już czwarta doba poszukiwań dwóch chłopców, którzy zaginęli w województwie lubuskim. W okolicach Krosna Odrzańskiego wyłowiono z Odry ludzkie ciało. Na razie nie wiadomo, czy to któryś z zaginionych chłopców.

Na miejscu pojawił się prokurator. Policja poinformowała Polsat News o trwających oględzinach ciała, prawdopodobnie to jeden z zaginionych chłopców. Funkcjonariusze podkreślają jednak, że trzeba czekać na ustalenie tożsamości.

Zginięcie chłopców. Nowe informacje

Pierwsze, złe informacje pojawiły się w mediach już wczoraj. Najpierw znaleziono bluzę jednego z chłopców, później przekazano, że na miejscu pojawi się Marcel Korkuś – płetwonurek specjalizujący się w ekstremalnych poszukiwaniach. To on odnalazł ciało 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pod uwagę są brane różne hipotezy m.in., że mogli zgubić się w lesie, uciec z domu lub mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku – mogli wpaść do wody – mówiła niedawno podinsp. Małgorzata Stanisławska z policji w Zielonej Górze dla Interii.

Działania służb są skoncentrowane wzdłuż rzeki Odry.

Po raz ostatni chłopcy w wieku 13 i 15 lat byli widziani w poniedziałek 10 maja około godziny 15. Wieczorem ich rodzice zgłosili zaginięcie. Więcej na ten temat pisaliśmy >tutaj<.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: polsatnews.pl

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem