Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Wolny jest gwiazdą „Pytanie na śniadanie”. Jego żona pracuje w konkurencyjnej stacji
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.08.2022 00:01

Tomasz Wolny jest gwiazdą „Pytanie na śniadanie”. Jego żona pracuje w konkurencyjnej stacji

Tomasz Wolny Agata Tomaszewska
Instagram/tomaszwolny_tej

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” od wielu lat związany jest ze swoją koleżanką z branży. Co ciekawe, jego żona Agata pracuje dla konkurencyjnej stacji i ma całkowicie inne poglądy niż jej ukochany.

Mimo różnic w światopoglądzie małżeństwo dogaduje się idealnie i z powodzeniem wychowuje trójkę swoich dzieci. Jaka jest historia miłości prezentera i jego ukochanej?

Kim jest żona Tomasza Wolnego z „Pytanie na śniadanie”?

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” i jego ukochana Agata Tomaszewska poznali się wiele lat temu, kiedy prezenter pracował jeszcze dla stacji TVN. Z upływem czasu otrzymał jednak lepszą propozycję od Telewizji Polskiej, z którą pracuje do dziś i obecnie jest jedną z twarzy stacji. Dziennikarka natomiast na stałe związała się z rodzimym pracodawcą i teraz spełnia się w serwisie TVN24 Biznes oraz Świat w Warszawie.

Choć wielu wydawać by się mogło, że zakochani są dla siebie konkurencją, małżeństwo podkreśla, że udaje im się oddzielać życie zawodowe od prywatnego. Dzięki temu z powodzeniem udaje im się prowadzić dom i wspólnie wychowywać trójkę dzieci: Zofię, Tymona i Halszkę. Nie przeszkadzają im w tym nawet skrajnie różne poglądy. Tomasz Wolny podkreśla, że jest tradycjonalistą, a największe znaczenie ma dla niego wiara i wartości rodzinne.

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska — jak wygląda ich związek?

Prowadzący poranny program „Pytanie na śniadanie” wielokrotnie podkreślał, że to właśnie żona jest dla niego największym wsparciem i motywacją. Co więcej, to właśnie Agata Tomaszewska pomogła dziennikarzowi stawiać jego pierwsze kroki w zawodzie.

-Agata również jest dziennikarką, moim wzorem i pierwszą nauczycielką. Podjęliśmy więc decyzję o przeprowadzce. Gdyby nie ona, nic by z tego nie wyszło. Właściwie bez Agaty w ogóle nie byłoby niczego sensownego w moim życiu. Daje mi ogromne wsparcie, a ja dzięki niej jestem największym szczęściarzem na ziemi! — powiedział kiedyś Tomasz Wolny podczas wywiadu dla magazynu „Fakt”.

Żona nie tylko uczy go wielu nowych rzeczy, ale też towarzyszy gwiazdorowi w ważnych dla niego momentach. To właśnie dziennikarka wspierała męża podczas odbierania przez niego wymarzonej Telekamery Tele Tygodnia. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób zakochani są w stanie oddzielać życie prywatne od zawodowego i nie kłócić się z powodu odmiennych światopoglądów. Prezenter tłumaczy to w następujący sposób:

-Nigdy nie kłócimy się o pracę, ani o to, co się dzieje za kulisami. To jest kwestia po pierwsze miłości, po drugie — zdrowego rozsądku, a po trzecie — normalności. To naprawdę nie jest trudne — wyznał prezenter programu „Pytanie na śniadanie” podczas rozmowy z portalem „Jastrząb Post”.

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Wolny żona

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w „Pytaniu na śniadanie”. Tomasz Wolny jak zwykle szybko zareagował [MAMY NAGRANIE]
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: kobieta.wp.pl

 

 

Tagi: tomasz wolny