Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Stockinger został zarażony koronawirusem. „Miejmy nadzieję, że klęski nie będzie”
Karol Osiński
Karol Osiński 05.12.2021 09:04

Tomasz Stockinger został zarażony koronawirusem. „Miejmy nadzieję, że klęski nie będzie”

syn
instagram.com/rob_stocky

Tomasz Stockinger opublikował na swoim Instagramie wideo, w którym poinformował, że zaraził się koronawirusem. Słynny aktor zdradził, że ma za sobą bardzo ciężkie chwile, głównie w minionym tygodniu. Zaapelował do fanów o ostrożność.

Znany m.in. z serialu „Klan” artysta przebywa obecnie w swoim domu, gdzie walczy z chorobą. Prosi wszystkich, by zachowali zdrowy rozsądek.

Tomasz Stockinger zakażony koronawirusem

Czwarta fala pandemii koronawirusa trwa, o czym codziennie przypomina Ministerstwo Zdrowia. Coraz więcej osób podaje w mediach, że zaraziło się koronawirusem. Teraz tę niepokojącą wiadomość przekazał za pośrednictwem Instagramu aktor, Tomasz Stockinger.

Krótki komunikat z pola bitwy. Jestem covidowcem. Niestety, wydawało mi się, że mnie akurat to się nie przydarzy, ale pycha kroczy przed klęską. Miejmy nadzieję, że klęski nie będzie. Przeciwnik, jest co prawda trudny i nie należy go lekceważyć – powiedział.

Artysta znany z takich produkcji, jak m.in.: „Klan” czy „Znachor” zaapelował do swoich fanów, by szczególnie dbali o swoje zdrowie i zachowali ostrożność, a także nie lekceważyli powagi sytuacji.

Apeluję do wszystkich, którym może się coś takiego jeszcze przydarzyć, zachowajmy wszelkie środki ostrożności, a ja mam nadzieję, że już po tym tygodniu, bo już za mną tydzień ciężkiej walki, jak do tego jeszcze dołożę kolejny tydzień, to już będę mógł wrócić do pracy i do zdrowia, czego państwu oczywiście bardzo serdecznie życzę – dodał.

Na szczęście w opisie do zamieszczonego filmu przekazał, że nie jest z nim źle. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”