Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobiety walczą o serce Tomasza Komendy. „Zostawiam swój telefon i zdjęcia”
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 19.05.2018 12:29

Kobiety walczą o serce Tomasza Komendy. „Zostawiam swój telefon i zdjęcia”

Tomasz Komenda
screen player TVN / Uwaga

Tomasz Komenda przez 18 lat odsiadywał niesłuszną karę za zgwałcenie i zamordowanie 15-letniej Małgosi. Ta historia mrozi krew w żyłach i pokazuje, że wymiar sprawiedliwości może się mylić. Mężczyzna nie ukrywa, że chce teraz ułożyć sobie życie na nowo. Komenda chciałby mieć własne mieszkanie i założyć rodzinę. O jego względy zabiega wiele kobiet. 

Historią Tomasza Komendy od kilku miesięcy żyje cała Polska. Mężczyzna w 2000 r. został skazany na 25 lat pozbawienia wolności za gwałt i zabójstwo, którego nie popełnił. Prokurator przyznał, że wymiar sprawiedliwości zawiódł, a skazany, który spędził, w więzieniu 18 lat był niewinny! Sąd Najwyższy ostatecznie uniewinnił mężczyznę.

Tomasz Komenda dostaje propozycje matrymonialne

Komenda może liczyć na pokaźne odszkodowanie. Jak donoszą media, mężczyzna może walczyć nawet o 10 milionów złotych. Ogromne odszkodowanie, które może dostać mężczyzna spowodowało, że wiele osób chciałoby uszczknąć jego część dla siebie. Portal „Wirtualna Polska” donosi, że skrzynkę mailową mężczyzny wypełniły oferty matrymonialne. Do Tomasza Komendy wypisuje wiele kobiet, które wydają się być zachęcone ogromnym odszkodowaniem, które dostanie mężczyzna.

Mam 28 lat, ukończyłam studia. Chciałabym bardzo poznać pana Tomasza Komendę. Przesyłam swoje zdjęcia – cytuje „WP.pl” jedną z kobiet, które napisały do mężczyzny.

Studiuję pedagogikę. Jestem dziewczyną, która chciałaby zbawić cały świat. W związku z tym chciałabym pomóc także Tomaszowi Komendzie. Zostawiam swój telefon i zdjęcia – napisała inna kobieta, którą cytuje portal.

Tomasz Komenda dostał mnóstwo tego typu propozycji. Bez wątpienia mężczyzna jest łakomym kąskiem dla kobiet, które chciałyby szybko wzbogacić się na jego tragedii. Jak informuje portal WP.pl, adwokat Komendy cały czas ostrzega go przed takim scenariuszem.

Cały czas mówię mu, że musi być rozważny, ponieważ sporą pokusa dla pań może być potencjalne odszkodowanie i część z nich na pewno ma to na uwadze – wyznał mecenas Ćwiąkalski w rozmowie z portalem wp.pl.

Czy Tomasz Komenda znajdzie prawdziwą miłość?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kryzys w życiu Lewandowskich. Wcale nie jest tak doskonale…
  2. Popek przerywa karierę? Boi się o swoje życie
  3. ALEŻ WPADKA! Godlewska pokazała jak naprawdę wygląda jej SZTUCZNY BIUST
  4. Jest źle z Bożeną Dykiel! Lekarze nie mają wątpliwości