Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wstrząsające informacje o Tomaszu Komendzie. Jego dramat nie skończył się po wyjściu z więzienia
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 18.09.2020 14:10

Wstrząsające informacje o Tomaszu Komendzie. Jego dramat nie skończył się po wyjściu z więzienia

Tomasz Komenda
Fot. Jan Bielecki/East News, Warszawa 11.09.2018 Konferencja prasowa Tomasza Komendy podczas ktorej po raz pierwszy publicznie powiedzial, dlaczego bedzie zadac wielomilionowego odszkodowania.

Tomasz Komenda po 18 latach odsiadki za zbrodnię, której nie popełnił, w 2018 roku w końcu został uniewinniony i wypuszczony na wolność. Niestety, jego życie nie wygląda tak, jak powinno. W jednym z wywiadów zdradził porażającą rzecz, aż trudno w to uwierzyć.

Tomasz Komenda zdradza wstrząsające informacje. Mało kto mógłby pomyśleć, że po tym co przeszedł, nadal mogą spotykać go wielkie trudności. Jego życiowy dramat nie skończył się nawet po uzyskaniu uniewinniającego wyroku. Słowa mężczyzny są niezwykle przykre.

Tomasz Komenda ma ciężkie życie po wyjściu z więzienia

Większości wydawałoby się, że gdy już mężczyźnie udało się wyjść na wolność, wszystko potoczy się z górki. Niestety. Jego historia, którą zna już cała Polska, została nagłośniona m.in. przez media. Mężczyzna stał się kimś na wzór „gwiazdy”.

— Oczywiście, że nie mogę sobie w piątek wyjść do lokalu i napić się browara. Nie ma w moim życiu takich wieczorów, bo jak tylko wejdę do jakiejś knajpy, od razu mnie pokazują sobie palcami, głośno o mnie mówią. I to przeszkadza. Na początku to było fascynujące, po dwóch latach jest bardzo męczące. Ja przynajmniej po tej stronie chciałbym już normalnie funkcjonować — powiedział w wywiadzie Arturowi Zaborskiemu, dla portalu magazyn.wp.pl.

  1. Tragiczna wiadomość z ostatniej chwili, nie żyje uwielbiany aktor. Miał tylko 36 lat
  2. Kinga Duda pojawiła się w Wiadomościach TVP. Niespodziewany materiał na antenie
  3. Polak bohaterem. Wielki dzień dla Polski, wszyscy rodacy wstrzymali oddech

Tomasz Komenda czuje się oszukany i wykorzystany

Jak dalej opowiada w wywiadzie, w jego odczuciu świat się bardzo zmienił i diametralnie różni się od tego z 2000 roku. Według Komendy ludzie stracili szacunek do drugiego człowieka. Opowiedział o swojej pracy w myjni samochodowej, z której musiał się zwolnić. Ludzie przychodzili, by na niego popatrzeć.

—I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki — dodawał.

Jak podaje tvp.info, Tomasz obecnie jest bezrobotny, szuka pracy i nadal oczekuje na odszkodowanie. Próbuje normalnie żyć, niedawno oświadczył się swojej partnerce i zdradził imię ich wspólnego dziecka.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Tomasz Komenda

Wyjawił wstrząsające informacje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  2. Kierowco, uważaj podczas tankowania auta. Oszustwo sprawia, że traci się krocie
  3. Justyna Żyła w centrum wielkiej akcji. Musiała natychmiast interweniować, pomogła małemu dziecku
  4. Emerytka myślała, że w ziemi leżą ziemniaki. Kiedy odkryła wstrząsającą prawdę, zamarła
  5. Lincz w polskiej wsi, wszyscy mieszkańcy pod domem mężczyzny. Doszło do dantejskich scen, ludzie oszaleli
  6. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Źródła: tvp.info, magazyn.wp.pl

Powiązane
Dopasuj polskie gwiazdy do ich zdjęć z dzieciństwa
Polskie gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznasz, chociaż trzy osoby? To gra dla prawdziwych mistrzów