Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie aroganckiego Hockleya z „Titanica”? Dziś ma 54 lata, znajdował się na liście najprzystojniejszych mężczyzn
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 21.01.2021 22:33

Pamiętacie aroganckiego Hockleya z „Titanica”? Dziś ma 54 lata, znajdował się na liście najprzystojniejszych mężczyzn

Titanic
fot. screen z filmu Titanic 1997 rok 20th Century Fox Paramount Pictures Lightstorm Entertainment

Pamiętacie aroganckiego Hockleya z filmu Titanic? Był on narzeczonym Rose, a w jego postać wcielił się Billy Zane. Swego czasu aktor znajdował się na liście najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Dzisiaj ma 54 lata i wygląda zupełnie inaczej, aż ciężko go poznać.

W Titanicu Billy wcielił się w postać złoczyńcy — narzeczonego bohaterki Kate Winslet, dla którego liczyły się tylko pieniądze. Po premierze melodramatu aktor zyskał ogromną popularność, a MTV przyznało mu nagrodę za najlepszą rolę „złodziejską”. Ponadto znalazł się na liście najprzystojniejszych mężczyzn początku XXI wieku. Jak dzisiaj wygląda?

Pamiętacie aroganckiego Hockleya z filmu Titanic? Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej

Billy’ego Zane’a znamy głównie z roli aroganckiego Hockleya z filmu Titanic. Od premiery kultowej produkcji minęło prawie 25 lat. Jak wygląda jeden z jej bohaterów?

Zane wystąpił również w wielu innych produkcjach, m.in. w Powrocie do przyszłości, Martwej ciszy czy Niebezpiecznej strefie. Urodził się 24 lutego 1966 roku w Chicago. Okazuje się, że w przeszłości, oprócz aktorstwa, zajmował się również… modelingiem!

Nic dziwnego, w końcu aktor był swego czasu uznany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn świata. Pomimo tego, że grał czarny charakter, wiele fanek produkcji z lat 90. po cichu do niego wzdychało. Nie tylko na ekranie rozkochiwał w sobie kobiety.

W produkcji można go było zapamiętać z jego bujnej czarnej czupryny, która była ułożona w charakterystyczny sposób. Okazuje się, że aktor całkowicie z niego zrezygnował i teraz jest zupełnie łysy!

Pomimo tego, cały czas pozostaje elegancki, a na imprezach pojawia się w idealnie skrojonych stylizacjach. Swoją łysinę najczęściej przykrywa kapeluszami lub różnymi nakryciami głowy. Na Instagramie gwiazdora można dostrzec, że ostatnimi czasy zapuścił również brodę.

Aktor nie przypomina siebie z Titanica

Zdjęcie wykonane przez paparazzi pokazują, że aktorowi w ostatnim czasie nieco się przytyło. Latem przyłapano go podczas wypoczynku na plaży, a na zdjęciach można zobaczyć go bez koszulki.

Na fotografiach widać dość spory brzuszek gwiazdora. Jednak trzeba przyznać, że na co dzień Zane świetnie dobiera stylizacje, które idealnie maskują jego drobne niedoskonałości. Wygląda na to, że aktor się ustabilizował.

Co uważacie o dzisiejszym Zane’a? Podoba wam się tak samo jak prawie ćwierć wieku temu?

W listopadzie informowaliśmy, że odeszła jedna z gwiazd Titanica, o czym możecie przeczytać >tutaj<. Pamiętacie z kolei Czesława Majewskiego ze Śpiewających fortepianów?

Zobacz zdjęcia:

Titanic

Pamiętacie aroganckiego Hockleya z filmu Titanic?

titanic

Dzisiaj Billy Zane ma 54 lata.

titanic

Aktor jest dzisiaj zupełnie łysy, zapuścił brodę i widać, że lubi eleganckie dodatki w postaci nakryć głowy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram