Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda The Voice of Poland jest poważnie chora. Dramatyczny apel ”Pomóżcie. Nie chcę przestać oddychać”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 22.01.2020 09:36

Gwiazda The Voice of Poland jest poważnie chora. Dramatyczny apel ”Pomóżcie. Nie chcę przestać oddychać”

The Voice of Poland
fot. facebook.com @Maja Kapłon

The Voice of Poland: gwiazda uwielbianego przed Polaków talent show zmaga się z poważną chorobą, która każdego dnia sprawia jej ogromny ból i problemy z oddychaniem. Dramatyczny apel, na który zdecydowała się dziewczyna, przyprawia o dreszcze na całym ciele. Pomóżcie! Nie chcę przestać oddychać – powiedziała wokalistka.

Maja Kapłon od urodzenia cierpi na poważne schorzenie kręgosłupa. Przypomnijmy, że już od kilku miesięcy trwa zbiórka na kosztowną operację, która jest jedyną szansą, aby uratować jej życie. Piosenkarka w dramatycznym apelu, po raz kolejny poprosiła obserwatorów o pomoc. Przekaz, który skierowała do fanów, chwyta za serce.

The Voice of Poland: gwiazda jest ciężko chora

Maja Kapłon to finalistka cieszącego się ogromną popularnością programu The Voice of Poland. Jedynym ratunkiem dla 24-latki jest kosztowna operacja stabilizacji i resekcji kręgosłupa, która wykonywana jest w Nowym Jorku. Koszt zabiegu to 5 milionów dolarów. Co więcej, w ostatnim czasie stalowy pręt, który był podporą dla jej kręgosłupa, pękł.

-Wyziębiłam nogi przez otwarte okno, więc mam problemy z nerkami, ale nie da się inaczej, żebym mogła swobodnie oddychać. Muszę ćwiczyć płuca […] – wyznała w ostatnim czasie dziewczyna.

Krótkie spacery, które zalecał jej lekarz, zakończyły się bólem bioder. Niekiedy uniemożliwia jej nawet przespanie nocy.

Błagalny apel wywołał poruszenie

Piosenkarka zdecydowała się na opublikowanie dramatycznego apelu, skierowanego do swoich wiernych obserwatorów. Tym razem zamiast tradycyjnego wpisu, postanowiła zaśpiewać. Gołym okiem widać, że 24-latce wydobywanie z siebie kolejnych dźwięków przysparza masę bólu. W rękach trzyma kartkę, z napisem Proszę, pomóżcie! Nie chcę przestać oddychać!!!

-Cudowni, ostatnio śpiew traktuje jako ćwiczenie oddechu… Walczę, aby płuca wytrzymały do czasu operacji, wzmacniam nogi i jem zdrowiej […] Nie ukrywam, że sporym wysiłkiem było zaśpiewanie – napisała pod filmem dziewczyna.

Dodajmy, że 24 stycznia w Warszawie odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód w całości przeznaczony zostanie na operację Mai. Na scenie pojawią się taki gwiazdy Michał Szpak, Roksana Węgiel czy Marcin Sójka. Na ten moment brakuje jeszcze 2,2 mln złotych.

ZOBACZ TEŻ:

Maja Kapłon

The Voice of Poland: finalistka zmaga się z poważnym schorzeniem kręgosłupa.

Apel, który nagrała chwyta za serce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Nie żyje gwiazdor TVP. Był ulubieńcem widzów ”walczył za Polskę na wielu frontach”
  3. Studentka poprosiła ginekologa o jedną rzecz. Odpowiedział: „na kolanach do Częstochowy, grzesznico”
  4. Była partnerka Radosława Majdana jest w ciąży. Znana aktorka zostanie mamą już niebawem
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu