Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Michał Szpak nie krył zaskoczenia, gdy odwrócił fotel. Na scenie w „The Voice of Poland” pojawił się ktoś bliski
Marta Kulik
Marta Kulik 04.10.2019 18:59

Michał Szpak nie krył zaskoczenia, gdy odwrócił fotel. Na scenie w „The Voice of Poland” pojawił się ktoś bliski

The Voice of Poland
fot. screen The Voice of Poland

The Voice of Poland: Michał Szpak nie krył zaskoczenia, gdy odwrócił swój fotel. Na scenie pojawił się ktoś bardzo bliski jego sercu! Kim jest tajemnicza kobieta, która swoim głosem zachwyciła jurorów?

Każdy odcinek The Voice of Poland wiąże się z wieloma emocjami. Tym razem poruszenia nie mógł ukryć Michał Szpak, który początkowo nie rozpoznał głosu ważnej dla niego osoby. Kto stał na scenie? Okazuje się, że nie jest anonimowa w świecie show-biznesu!

The Voice of Poland: Michał Szpak zaskoczony w programie

Formuła programu zapewnia uczestnikom dostanie się do show wyłącznie dzięki umiejętnościom wokalnym, a nie urodzie czy wizerunkowi. Okazuje się, że nawet znajomość z jurorami może nie pomóc w rozpoczęciu przygody z TVP. W przesłuchaniach w ciemno udział wzięła bliska osoba Michała Szpaka, którą ten rozpoznał, dopiero gdy odwrócił fotel.

the voice of poland

Kto znalazł się na scenie? Uczestniczką okazała się Violet Oliferuk, bliska przyjaciółka Michała Szpaka! Zaskoczony gwiazdor natychmiast zeskoczył z fotela i mocno przytulił kobietę, która wyznała, że nie mogła mu o niczym powiedzieć. Czy wybrała jego drużynę? Tego produkcja na razie nie zdradza, ale prawda wyjdzie na jaw już w najbliższym odcinku, który zostanie wyemitowany w sobotę o 20.05!

Kim jest Violet Oliferuk?

Violet Oliferuk jest nie tylko przyjaciółką Michała Szpaka. Ma na koncie przygodę z show-biznesem i przyjaźń z wielkimi gwiazdami TVN. Razem z dwiema siostrami wzięła udział w Top model. Choć trojaczkom nie udało się wygrać programu, to zapadły widzom w pamięci jako niezwykle barwne osobowości. Violet zaprzyjaźniła się z Michałem Pirógiem i cieszyła się bardzo dobrymi relacjami z Marcinem Tyszką.

The Voice of Poland

Siostry Oliferuk pochodzą z Podlasia, jednak tuż po studiach wyemigrowały do USA, gdzie prowadzą własną firmę farmaceutyczną. Violet poznała Michała Szpaka osiem lat temu na jednym z koncertów. Czy trafi do jego drużyny? Wybór nie jest zbyt duży, bo poza jej przyjacielem odwrócili się jeszcze tylko Tomson i Baron.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyrok sądu wbija w fotel. Pozwał za uwiedzenie żony, wygrał fortunę
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje
  6. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów