Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „The Voice Kids”: wydało się kim jest faworyt Cleo, 14-letni Wojtek Malinowski. Zaskakujące wieści dot. jego rodziny
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.03.2022 22:29

„The Voice Kids”: wydało się kim jest faworyt Cleo, 14-letni Wojtek Malinowski. Zaskakujące wieści dot. jego rodziny

Wojtek Malinowski
Kadr z programu The Voice Kids, prod. Rochstar/facebook.com/thevoicekidstvp

Do drużyny Cleo wczoraj trafił kolejny utalentowany wokalista. Wojtek Malinowski ponownie spróbował swoich sił w „The Voice Kids” i zachwycił jurorów.

Sobotni odcinek muzycznego programu TVP2 obfitował niepowtarzalne emocje. Dziecięcy uczestnicy prezentowali znane hity polskich i zagranicznych artystów. Jurorzy show (Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron) byli pod ogromnym wrażeniem występów zawodników.

Jednym z odkryć był Wojtek Malinowski, który powrócił do programu „The Voice Kids”. W czwartej edycji nie udało mu się przejść przez przesłuchania w ciemno, jednak tym razem zaskoczył wszystkich w studio.

Kim jest Wojtek Malinowski?

Czternastoletni wokalista jest najmłodszym z czteroosobowego rodzeństwa. Pozostali bracia górują nad nim wiekiem, pomiędzy wokalistą a następnym synem jest piętnaście lat różnicy. Od małego pasjonował się śpiewem i to z nim wiąże swoją bliską przyszłość. Trzy lata temu rozpoczął edukację w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, gdzie uczy się kontroli nad głosem i ruchu scenicznego.

Choć dużo czasu spędza nad rozwijaniem pasji oraz spotkaniami z przyjaciółmi, zawsze pamięta o rodzinie, która jest dla niego najważniejsza. Podczas przesłuchań w ciemno do „The Voice Kids” towarzyszyli mu najbliżsi.

Wojtek Malinowski miał już styczność z muzycznym programem Telewizji Polskiej w czwartej edycji. Wtedy żaden z jurorów nie odwrócił się podczas występu wokalisty. To jednak nie zniechęciło młodego muzyka, który z jeszcze większym zapałem wziął się do pracy.

We wczorajszym odcinku zaskoczył jurorów utworem „Nad przepaścią” zespołu Bracia. Nastoletni uczestnik udowodnił, że nie warto rezygnować, że swoich marzeń. Tym razem cała trójka gwiazdorskiego jury nacisnęła przyciski, przyjmując wokalistę do programu. Młody artysta na trenerkę do dalszej rywalizacji wybrał Cleo.

Kolejna dawka muzycznych emocji czeka na widzów podczas następnego odcinka „The Voice Kids” w przyszłą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Zacznie się w poniedziałek. Biedronka ogłosiła piorunujący komunikat

2. Nieoczekiwane wyznanie Andrzeja z „Sanatorium miłości”. „Myślałem, że pampersa będą mi zakładać”

3. Kuriozalna sytuacja w „Pytaniu na śniadanie”. Nowicki nic nie rozumiał, Tomaszewska płakała ze śmiechu