Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > The Voice Kids. Kim jest Marceli Józefowicz? Ma dopiero 13 lat i imponujące osiągnięcia na swoim koncie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.03.2022 08:55

The Voice Kids. Kim jest Marceli Józefowicz? Ma dopiero 13 lat i imponujące osiągnięcia na swoim koncie

fot. Fragment zapowiedzi odcinka „The Voice Kids” (youtube.com/The Voice Kids Poland)/Fragment występu Marceli Józefowicza (youtube.com/The Voice Kids Poland)

Za nami pierwszy odcinek piątego sezonu popularnego programu muzycznego „The Voice Kids”. Dzieciaki z całej Polski prezentują swój talent. Niektórzy z uczestników na długo zostaną w pamięci widzów, jak np.: Marceli Józefowicz.

W sobotę odbył się kolejny odcinek piątej edycji niesamowitego show TVP2 The Voice Kids. Młodzi artyści podczas pierwszych przesłuchań w ciemno starali się przekonać do siebie jury w składzie: Cleo, Baron i Tomson oraz Dawid Kwiatkowski.

Emocje sięgały zenitu, gdy młodzi artyści prezentowali przygotowane utwory. Widać, że podczas tej edycji odkryjemy wiele niesamowitych głosów. Jeden z uczestników, Marceli Józefowicz, zachwycił widzów i jury. Małoletni chłopiec to kopalnia talentów.

Uczestnik „The Voice Kids”, Marceli Józefowicz, zaskoczył publiczność

Mnóstwo dzieci marzy o karierze muzycznej na miarę Viki Gabor czy Roksany Węgiel. Program The Voice Kids umożliwia małym artystom postawienie pierwszych kroków w świecie show-biznesu. Na sobotnie przesłuchania stawiła się masa utalentowanych muzyków.

Jurorzy mieli w czym wybierać. Niesamowite dzieciaki z całej Polski zaskoczyły doświadczonych muzyków swoim talentem. Niektórzy przez długi czas przygotowywali się do występu w The Voice Kids tak jak m.in.: Marceli Józefowicz:

Tak mi na tym zależało, że codziennie trenowałem — wyznał młody artysta.

Uczestnik The Voice Kids od dawna związany jest z muzyką i tańcem. Ma dopiero 13 lat, a na jego koncie widnieją już imponujące osiągnięcia. Marceli Józefowicz jest aktorem Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Talent chłopaka został doceniony przez reżyserów spektaklu „Księga dżungli”, gdzie młody artysta gra główną rolę.

Kolejną pasją uczestnika The Voice Kids jest taniec towarzyski. Chłopiec może pochwalić się najwyższą możliwą klasą taneczną w swojej kategorii wiekowej. To niezwykłe osiągnięcie jak na tak młodego artystę.

Marceli już pokazał, że zależy mu na osiągnięciu sukcesu w programie. Podczas emisji The Voice Kids wokalista zaprezentował utwór „Spragniony” polskiego muzyka Kamila Bednarka. Występ chłopca zachwycił publiczność oraz jury.

Wszyscy muzyczni trenerzy odwrócili się, dając znak małemu wykonawcy, że chcą z nim iść dalej przez program. Marceli Józefowicz ostatecznie trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Za nami dopiero pierwszy odcinek muzycznych zmagań, w których młodzi artyści będą rywalizować o tytuł najlepszej śpiewającego dziecka w Polsce oraz statuetkę The Voice Kids. Kolejna porcja przesłuchań w ciemno już w najbliższą sobotę o 20:00 i 21:00.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prywatna korespondencja Muchy trafiła do sieci. Niemożliwe okropne wiadomości. „Zachowujesz się jak Putin”
  2. Wszystko nagle się zatrzymało. Sceny, jakich jeszcze nie było w „Pytaniu na śniadanie”
  3. Sama ukręciła na siebie bicz? Wielka afera po oświadczeniu Maryli Rodowicz. „Brak taktu i kultury”