Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ten 13-latek nosi ubrania za 20 tys. Wszystko zarobił sam na Instagramie i Snapchacie
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 04.04.2018 17:41

Ten 13-latek nosi ubrania za 20 tys. Wszystko zarobił sam na Instagramie i Snapchacie

Przestawiamy wam najbardziej wylasowanego nastolatka w Polsce. Ten chłopak ma zaledwie 13 lat, setki tysięcy fanów w internecie i mnóstwo hajsu. Nie wiecie o kim mówimy? Przestawiamy wam Igora Ziniewicza.

Igor Ziniewicz to bloger instagramowy i snapchatowy. Jego zasięgi? Kosmiczne! Na Snapchacie śledzi go 230 tysięcy osób, a dodatkowe 35 tysięcy na Instagramie. Co powodowało, że to właśnie Igor wzbudza takie zainteresowanie w social mediach? Na Instagramie możemy zobaczyć, że 13-latek ma niecodzienny styl i mnóstwo pieniędzy. Nasza redakcja policzyła, ile są warte dodatki, które pokazuje na swoich zdjęciach. Sumy mogą przyprawić o zawrót głowy.

Igor Ziniewicz i jego drogie stylizacje

Jak na swój wiek, Igor ma wyjątkowo oryginalny styl. Jego zdjęcia niczym nie różnią się od stylizacji największych influencerów na świecie. To chyba najmłodszy reprezentant z tak światowym contentem.

Dodatki, które dobiera do swoich stylizacji zaprojektowane są przez największe i najbardziej prestiżowe domy mody.

Plecak, Louis Vuitton  – 8 000 PLN

Buty, Rick Owens – 3 000 PLN

Torebka, Louis Vuitton – 12 000 PLN

Buty, Vetements – 3 000 PLN

Torebka, Gucci – 7 000 PLN

Torebka, Louis Vuitton – 5 000 PLN

Gogle Gucci – 1 000 PLN

Igor w rozmowie z redakcją zapewnił, że zawistne komentarze na temat kwot, które wydaje na markowe dodatki w ogóle go nie ruszają.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ten 52-latek chce sprzedać swoje dziewictwo
  2. Gural WYPUSZCZONY do domu! Prokuratora nie stawia zarzutu za pedofilię
  3. PORAŻAJĄCE wyznanie. Kora ujawnia czemu jest chora na raka