Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tata zasłonił córeczkę swoim ciałem. Dziecko wpadło pod tory pociągu WIDEO
Karina Sulich
Karina Sulich 30.01.2020 22:49

Tata zasłonił córeczkę swoim ciałem. Dziecko wpadło pod tory pociągu WIDEO

tata
fot. screen Twitter

Tata zaryzykował własnym życiem, kiedy jego córka wpadła pod nadjeżdżający pociąg. Mężczyzna bez chwili zastanowienia zasłonił dziecko swoim ciałem! Wideo, na którym uwieczniono bohaterski czyn rodzica, mrozi krew w żyłach.

Miłość rodzicielska nie zna granic. Szalona i bezwarunkowa, sprawia, że za własne dziecko jesteśmy w stanie oddać życie. Ten tata nie zawahał się ani chwili, gdy jego córka znalazła się w niebezpieczeństwie. Filmik, na którym możemy zobaczyć całe zdarzenie, przeraża i wzrusza jednocześnie.

Dziecko wpadło pod pociąg

Do tragicznej sytuacji doszło w poniedziałkowy poranek, 27 stycznia. Kiedy tata wraz ze swoją córką stali na stacji dworca kolejowego w Egipcie, na kilka sekund przed przyjazdem pociągu dziewczynka spadła na tory. Nadjeżdżająca kolej pędziła z taką prędkością, że nie było sposobu, aby zdążyła się zatrzymać. W mgnieniu sekundy bohaterski tata rzucił się za swoim dzieckiem, by ochronić je przed niebezpieczeństwem.

Tata uratował dziecko

Tata uratował dziecko, skacząc za nim na tory nadjeżdżającego pociągu. Mężczyzna bez chwili namysłu rzucił się na ratunek swojej córce, zasłaniając dziewczynkę własnym ciałem i przyciskając do krawędzi peronu. Na filmie, który jednocześnie mrozi i podbija serca internautów, widać, jak blisko było do tragedii. Życie rodziny ocaliło zaledwie kilka centymetrów i cudem, ani tata, ani jego córka, nie odnieśli żadnych obrażeń!

Koniecznie zobaczcie nagranie z tej niesamowitej akcji ratunkowej. Tata okazał się prawdziwym superbohaterem. Strach pomyśleć, do czego by doszło, gdyby mężczyzny nie było w pobliżu.

ZOBACZ FILM:

صباح الخير
بنت وقعت تحت القطر في محطة الإسماعيلية. وفي لحظه وبدون تردد ابوها حدف نفسه عليها قبل ما القطر يوصل بثواني وحضنها لحد ما القطر عدا.
الحمدلله الاتنين خرجوا مفيهمش خدش pic.twitter.com/nqp9Qe7ERF

— محمد ابن عوف (@ABOOUF22) January 27, 2020

Nagranie, na którym widać jak tata rzuca się na ratunek swojej córce, podbiło internet. Choć rodzina znalazła się o krok od tragedii, cała sytuacja skończyła się szczęśliwie. Pod umieszczonym na Twitterze wideo, użytkownicy domagają się, by egipskie władze wprowadziły zabezpieczenia na brzegach peronów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: już jutro do Polski dotrą primery koronawirusa
  2. Nie żyje uwielbiany aktor TVP. Miał 88 lat, widzowie kochali jego rolę w ”Janosiku”
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze charaktery. Na nich można polegać bez względu na porę
  4. Na zdjęciu klasowym żony zobaczył kogoś. Nie wierzył, kto siedzi obok ukochane

źródło: fakt.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik