Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Taniec z gwiazdami”: Tancerz opuści program? Może rzucić wszystko w każdej chwili
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.09.2022 11:02

„Taniec z gwiazdami”: Tancerz opuści program? Może rzucić wszystko w każdej chwili

Taniec z Gwiazdami
fot. kadr z programu „Taniec z Gwiazdami”

Jeden z bohaterów może zniknąć z programu „Taniec z gwiazdami”. Jeśli nadejdzie odpowiedni moment, Jacek Jeschke nie będzie oglądał się na nic. Tancerz oczekuje na wielki, życiowy przełom. Znajdzie Jamali nowego partnera? Opowiedział o tym, co się stanie, jeśli otrzyma jedną informację. 

Za nami 4. odcinek programu „Taniec z Gwiazdami”, a emocje wokół uczestników nie gasną. To zdecydowanie wyjątkowa edycja, która w mediach społecznościowych rozpętuje jedną burzę za drugą. Teraz zaskakujące słowa padły z ust partnera Jamali. Jeśli będzie trzeba, Jacek Jeschke poszuka dla siebie zastępstwa, lub… zdecyduje się na jeszcze bardziej zaskakujący krok.

Jacek Jeschke opuści „Taniec z Gwiazdami”? Tancerz czeka na jedną informację, która zmieni jego życie

Jacek Jeschke zasilił „Taniec z gwiazdami” w 2016 roku. Choć nigdy nie udało mu się dojść do finału, miał okazję tańczyć z takimi gwiazdami, jak Ewa Błachnio, Paulina Chylewska, Barbara Kurdej-Szatan, czy Sylwia Bomba. Obecnie jego partnerką jest Jamala.

Para doskonale radzi sobie w programie, choć wielu internautów zwraca uwagę, że w zachowaniu i wyglądzie ukraińskiej artystki widać zmęczenie i niepokój o ojczyznę. Mimo to para zdobywa dość dobre noty, choć ich taniec nie jest pozbawiony mankamentów.

– Energia była fajna, była w tym moc. Popracowałbym nad szczegółami. […] Więcej, więcej pracy – skomentował ich pasodoble Michał Malitowski w 4. odcinku.

Jednak czy para dalej będzie mogła pracować razem? Pewne jest, że dla Jacka ta edycja różni się od pozostałych. Tym razem trener oczekuje bowiem na znacznie ważniejszą rolę. Wkrótce zostanie ojcem.

Żona Jacka Jeschke urodzi lada dzień. Trener zdradza, co z programem „Taniec z Gwiazdami” i Jamalą

Trener od lat dzieli pasję ze swoją narzeczoną, Hanną Żudziewicz. Artystka była jego trzecią taneczną partnerką, a w 2018 roku oboje dotarli do półfinału pierwszej edycji programu rozrywkowego Polsatu „World of Dance Polska”. Do niedawna ukochana kibicowała parze na widowni „Tańca z Gwiazdami”.

Teraz jednak musi myśleć przede wszystkim o sobie, zaś poczynania duetu śledzi w telewizji. Wraz z partnerem oczekuje córki. Maleńka Róża przyjdzie na świat w ciągu najbliższych tygodni. Tymczasem w mediach królują przypuszczenia, że to właśnie Jamala i Jacek zawalczą w finale. Jest spora szansa, że Jacek Jeschke zostanie ojcem jeszcze przed końcem programu.

Co zrobi trener, jeśli otrzyma wyczekiwaną informację? Okazuje się, że ma plan… a nawet plan B.

– Musiałbym znaleźć zastępstwo dla Jamali albo z Jamalą bym przyjechał [do szpitala — przyp. red.] i tyle – stwierdził wprost.

Niezależnie od tego, jaki obrót przybierze sytuacja, życzymy przyszłym rodzicom i Różyczce powodzenia i wszystkiego dobrego!

Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami
Taniec z gwiazdami
Taniec z gwiazdami

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”. Karolina Pisarek pod ostrzałem internautów. Pojawiły się głosy, że symuluje chorobę
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra


Źródło: Plejada