Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Koniec ”Tańca z gwiazdami”, widzowie wybrali zwycięską parę. Emocje sięgnęły zenitu, kto się spodziewał?
Karina Sulich
Karina Sulich 24.10.2020 00:08

Koniec ”Tańca z gwiazdami”, widzowie wybrali zwycięską parę. Emocje sięgnęły zenitu, kto się spodziewał?

Taniec z gwiazdami
Fot. tanieczgwiazdami, Instagram

Taniec z gwiazdami dobiegł końca. Tegoroczna edycja uwielbianego show, przyniosła nam wiele zaskoczeń. Najpierw program został wstrzymany, a w ostatnich dniach Polsat poinformował o nagłym przyśpieszeniu finałowego odcinka. Nic jednak nie może równać się z tym, co wydarzyło się na parkiecie właśnie dziś. Widzowie wybrali zwycięską parę, a emocje sięgnęły zenitu.

Ostatni, finałowy odcinek jednego z najbardziej oglądalnych programów, jakim jest Taniec z gwiazdami, właśnie dobiegł końca. Przed ekranami telewizorów zebrały się miliony widzów, którzy już podjęli decyzję. Wiadomo, która z par zwyciężyła w walce o Kryształową Kulę. Zaskoczeni byli nawet sami wygrani.

Taniec z gwiazdami: Finał

Choć finały odcinek Tańca z gwiazdami był zaplanowany na piątek 30 października, telewizja Polsat ku zaskoczeniu widzów, z powodu zakażenia koronawirusem u jednej z par, a także w trosce o bezpieczeństwo pozostałych uczestników oraz pracowników, nagle zmieniła decyzję. Zgodnie z nią, to właśnie dziś zobaczyliśmy po raz ostatni zmagania finałowych par na najbardziej rozgrzanym parkiecie w Polsce.

W zeszłym tygodniu z decyzją widzów z programem pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz, tym samym do finałowego odcinka przeszła Edyta Zając u boku Michała Bartkiewicza oraz Julia Wieniawa z partnerem Stefano Terrazzino. Obie pary dały popis swoich tanecznych umiejętności, jednak jak wiadomo, zwyciężyć mogła tylko jedna z nich. Emocje, jakie dziś nam towarzyszyły, były wręcz nie do opisania.

  1. Wprowadzono nowy zakaz, dotknie tysiące młodych osób w całej Polsce. Nie spodziewali się podobnej decyzji
  2. Zacznie się już rano w niedzielę. Wielki sabotaż kościołów w całej Polsce, co się dzieje?
  3. Polska zamknie granice? Premier Morawiecki nie pozostawił wątpliwości

Emocje w Tańcu z gwiazdami

Podczas finałowego odcinka show nie mogło zabraknąć specjalnych występów. Tym samym dziś Taniec z gwiazdami otworzyła Viki Gabor i Kayah, a finaliści zatańczyli razem, przybijając sobie piątki na parkiecie. Jak widać, tu poza rywalizacją liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Rozpoczął się prawdziwy popis tanecznych talentów. Obie panie włożyły wiele pracy, wysiłku, ale i serca, by znaleźć się w tym miejscu. Emocje, jakie biły z ekranów telewizorów, są wprost nie do opisania. Na parkiecie działy się niestworzone rzeczy.

Kiedy zaprezentowano pierwszy taniec, jurorzy nie kryli wzruszenia. Ivona Pavlovic wręcz nie mogła się nachwalić Julii Wieniawy, którą od pierwszego odcinka programu wielu uważało za faworytkę do walki o Kryształową Kulę. Tym samym za pierwszy taniec aktorka zdobyła 29 punktów. Jak się okazuje, Edyta Zając nie dała za wygraną i za swój pierwszy taniec zdobyła aż 30 punktów.

Co więcej, pary przez cały odcinek szły łeb w łeb, bo po kolejnym występie role się odwróciły i tym razem to Julia Wieniawa otrzymała 30 punktów, a Edyta Zając 29. Za ostatni obie panie otrzymały maksimum punktów od jurorów. Kto jednak wygrał głosami widzów? Takiego zaskoczenia nikt się nie spodziewał.

Kto wygrał 11. edycję Tańca z gwiazdami?

11. edycję Tańca z gwiazdami wygrała Edyta Zając u boku Michała Bartkiewicza. Zwycięska para nie mogła powstrzymać się od wzruszeń. Jak się okazuje, to ich dzisiejsze występy skradły serca widzów, choć niewątpliwie na ostateczny wynik miały wpływ również poprzednie odcinki. Oklaskom nie było końca! Kryształowa Kula trafiła prosto w ręce pięknej modelki i finalistki konkursu Miss Polonia 2014.

Oczywiście brawa należą się obu parom. Zarówno panie jak i panowie, dostarczyli nam dziś ogromnych emocji, uśmiechów oraz wzruszeń, a na parkiecie Tańca z gwiazdami zobaczyliśmy prawdziwe piękno, ale przede wszystkim radość i świetną zabawę. Widać, że duety bardzo się z sobą zżyły, a koniec przygody z programem jest dla obu par niezwykle smutny. Nie mamy wątpliwości, że te przyjaźnie będą trwały o wiele dłużej.

– Michał jest moją melodią. Zyskałam wspaniałego przyjaciela – wyraziła się w ciepłych o swoim partnerze Edyta Zając. Julia Wieniawa oraz Stefano Terrazzino również bardzo się do siebie zbliżyli, a nawet wybrali się na wspólne wakacje. Czy z tych znajomości urośnie coś więcej? Pamiętacie zwycięzców poprzednich edycji? Przypominamy, do czyich rąk przez ostatnie 10 sezonów show wędrowała Kryształowa Kula.

Zwycięzcy Tańca z gwiazdami

Odkąd Taniec z gwiazdami pojawił się na antenie Polsatu, Kryształowa Kula powędrowała już do 11 osób. Poprzednią edycję uwielbianego show wygrał Damian Kordas, a w ubiegłych latach ze zwycięstwa cieszyli się Joanna Mazur, Beata Tadla, Natalia Szroeder, Robert Wabich, Anna Karczmarczyk, Ewelina Lisowska, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Sienkiewicz i Aneta Zając.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Taniec z gwiazdami

Dziś rozpoczęła się ostateczna walka o Kryształową Kulę. Obydwie pary dostarczyły nam wielu emocji, jednak wygrać mógł tylko jeden duet.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zwycięzcami 11.edycji zostaje para nr 7 @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal #tzgfinal #zajbar

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Widzowie zdecydowali. 11 edycję Tańca z gwiazdami wygrała Edyta Zając u boku Michała Bartkiewicza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czy jechać na cmentarz 1 listopada? Papież Franciszek zabrał głos w sprawie, Polacy się ucieszą
  2. Wielkie ostrzeżenie od WHO. Szczęki opadają. Nie jest dobrze
  3. Kaja Godek o aborcji po gwałcie: „ufam, że ten przepis też zostanie zniesiony”
  4. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z wypadku. Złamany nos i opuchnięta twarz
  5. Minister Edukacji powiedział, ile będzie trwać nauka zdalna, wielu rodziców może nie być zadowolonych
  6. Najnowsze, ważne informacje dla seniorów. Wiemy, o ile mają wzrosnąć emerytury
  7. Mama 6 -tki dzieci opowiedziała o rodzinnych obiadach. Spadło na nią morze krytyki, powód zadziwia

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem