Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polsat musiał podjąć drastyczną decyzję. Koniec „Tańca z Gwiazdami”, w piątek zobaczymy ostatni odcinek
Karina Sulich
Karina Sulich 21.10.2020 11:00

Polsat musiał podjąć drastyczną decyzję. Koniec „Tańca z Gwiazdami”, w piątek zobaczymy ostatni odcinek

taniec z gwiazdami
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 25.09.2020. Taniec z Gwiazdami XI edycja POLSAT – odc. 4. N/z: Julia Wieniawa, Stefano Terrazzino

Taniec z gwiazdami na ekranach Telewizji Polsat, jest już z nami od 6 lat. Przez 11 edycji programu widzowie mogli podziwiać zmagania najsłynniejszych polskich gwiazd i tancerzy, którzy w walce o Kryształową Kulę nie cofnęli się przed żadnym tanecznym wyczynem. Tymczasem fani show mogą być zaskoczeni. Ogłoszono koniec Tańca z gwiazdami.

W tanecznym show zostali już tylko najlepsi, a finałowe pary miały zmierzyć się o główną nagrodę w piątek, 30 października. Jednak jak się okazuje, zaszła pilna zmiana, a Telewizja Polsat podjęła ostateczną decyzję. Jeżeli widzowie nie chcą przegapić finałowego odcinka, muszą wiedzieć, że to w ten piątek Taniec z Gwiazdami zobaczymy po raz ostatni w 2020 roku. Wielu może być rozczarowanych. Jest oficjalne oświadczenie stacji.

Taniec z gwiazdami. Polsat podjął decyzję o zakończeniu programu

Taniec z gwiazdami gromadził przed ekrany telewizorów miliony widzów, a w trakcie nadawania programu Telewizja Polsat biła rekordy oglądalności, tymczasem do mediów trafiła niespodziewana decyzja stacji o zakończeniu nadawania najbardziej roztańczonego show, które dostarczało nam zarówno wielu wzruszeń, jak i uśmiechów.

Już z samym początkiem 11 edycji Tańca z gwiazdami, widzowie musieli przygotować się na ogromne zmiany. Ze względu na wybuch pandemii koronawirusa w Polsce wprowadzono wiele zmian. Z początku podjęto decyzję o nagrywaniu programu bez publiczności, następnie Taniec z gwiazdami przerwano, by powrócić z nim na antenę Polsatu we wrześniu.

Od ponad miesiąca widzowie na nowo mogli bacznie oglądać zmagania swoich ulubionych gwiazd i tancerzy. Jednak z programu zaczęły napływać coraz bardziej niepokojące wieści. Teraz stacja podjęła ostateczną decyzję, a show zniknie z telewizji o wiele wcześniej, niż wszyscy się spodziewali.

  1. Dariusz Gnatowski miał jedno, wielkie marzenie. Było związane z jego przepiękną córką
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, „Boczek” z Kiepskich
  3. Nagła wiadomość w sprawie zmiany obostrzeń. ”Gazeta Wyborcza” ujawnia, co może nas czekać

Taniec z gwiazdami 2020: finał

Decyzja Telewizji Polsat jest ostateczna. Finał Tańca z gwiazdami nie odbędzie się w piątek 30 października. Jak się okazuje, zmagania naszych ulubionych tanecznych par, które wykazały się na parkiecie największą determinacją, po raz ostatni zobaczymy już pojutrze, w piątek 23 października. Stacja wystosowała oficjalne oświadczenie w sprawie.

– W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie. W dziewiątym odcinku 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli Sylwia Lipka i Rafał Maserak, a decyzją widzów z programem pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz – czytamy w opublikowanym na łamach portalu Wirtualnemedia.pl komunikacie biura prasowego Telewizji Polsat.

– Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka – przekazano na koniec oświadczenia. Dlaczego Sylwia Lipka i Rafał Maserak nie zatańczyli w Tańcu z gwiazdami?

Sylwia Lipka i Rafał Maserak nie zatańczyli w Tańcu z gwiazdami, gdyż u piosenkarki i tancerza zdiagnozowano koronawirusa. Duet musiał przerwać swój udział w programie, tym samym w ostatnim odcinku show wystąpiły tylko trzy pary. Kogo zobaczymy w finale Tańca z gwiazdami?

W finale Tańca z gwiazdami zobaczymy dwie pary, Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino oraz Edytę Zając i Michała Bartkiewicza. Już lada dzień, w najbliższy piątek widzowie będą mogli przekonać się, w czyje ręce trafi Kryształowa Kula. Nie mamy wątpliwości, że finałowy odcinek show dostarczy nam wielu emocji, a tancerze i gwiazdy przygotowały dla nas naprawdę coś specjalnego.

Choć nagła decyzja stacji może rozczarować wielu fanów programu Taniec z gwiazdami, a jak dobrze wiemy, nie jest ich mało, warto pamiętać, że w obecnej sytuacji najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo. My już nie możemy doczekać się finału i kolejnej edycji show. Z pewnością będziemy tęsknić, również za wyjątkowymi jurorami i prowadzącymi, bez których Taniec z gwiazdami nigdy nie byłby taki sam.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami przyciągnął milionową liczbę widzów. Telewizja Polsat nagle wydała pilną decyzję, o zakończeniu programu i przyśpieszeniu odcinka finałowego.

taniec z gwiazdami

To w ten piątek, 23 października, jury po raz ostatni oceni zmagania gwiazd i tancerzy na najbardziej gorącym parkiecie w Polsce. Przypominamy, że początkowo finał planowany był na 30 października. Już nie możemy się doczekać. Co to będą za emocje!

Taniec z gwiazdami

Z powodu zakażenia koronawirusem z programem musieli pożegnać się Sylwia Lipka i Rafał Maserak. W finale tanecznego show zobaczymy dwie najlepsze pary, czyli aktorkę i piosenkarkę Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino oraz uwielbianą Edytę Zając, ze swoim tanecznym partnerem Michałem Bartkiewiczem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Świetne wieści od PKO BP. Cieszyć mogą się również klienci innych banków
  2. Dariusz Gnatowski nie żyje, wszyscy znaliśmy go z roli „Boczka” ze „Świata według Kiepskich”. Kiedyś prowadził „Przewodnik Włóczykija”
  3. Gratulacje, Magda Gessler została babcią. Znamy płeć maleństwa, cudowna nowina obiegła Polskę
  4. Z ostatniej chwili: niestety, nie żyje Jadwiga Sienkiewicz
  5. Zrobił test na koronawirusa. Dostał rachunek i nogi się pod nim ugięły, nie mógł uwierzyć
  6. Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno uwierzyć, mówi o nim wszystko
  7. Branża handlowa postuluje o czasowe zniesienie zakazu handlu w niedziele. Wszystko, by rozłożyć weekendowy ruch na 2 dni

źródło: wirtualnemedia.pl