Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nieoczekiwany zawrót akcji w „Tańcu z gwiazdami”. Jeden z uczestników nagle zrezygnował, powód zwala z nóg
Radosław Święcki
Radosław Święcki 12.09.2020 00:19

Nieoczekiwany zawrót akcji w „Tańcu z gwiazdami”. Jeden z uczestników nagle zrezygnował, powód zwala z nóg

taniec z gwiazdami
fot. kadr z programu ”Taniec z gwiazdami”

Ostatni odcinek Tańca z Gwiazdami był pełen niespodzianek. Jeden z uczestników postanowił dobrowolnie zrezygnować z udziału w programie. Powód jego decyzji, zaskoczył fanów. Nikt nie spodziewał się, że sytuacja jest aż tak poważna.

Wilk jak zauważa serwis Jastrząb Post, oczarował swym tańcem, jurorów zdobywając w sumie 30 punktów, co było najwyższą notą przyznaną w dzisiejszym odcinku programu (wyprzedzili m.in. faworytkę tej edycji Julię Wieniawę, która wraz z partnerującym jej Stefano Terrazzino uzyskała 25 punktów). Najsłabiej wypadli aktor Bogdan Kalus z Lenką Kliment, którzy otrzymali od jury zaledwie 17 punktów.

Takiego finału dzisiejszego odcinka Tańca z Gwiazdami nikt się nie spodziewał. Z programu odszedł uczestnik, który swym tańcem oczarował widzów i jurorów. Jaki był powód rezygnacji?

W programie nie zobaczymy już Sylwestra Wilka, który oznajmił dziś, że z przyczyn zdrowotnych nie może uczestniczyć w tanecznym show.

Drugi odcinek show Tańca z gwiazdami przybrał nieoczekiwany finał. Tym razem z programem nie pożegnał się uczestnik, który najsłabiej tańczył. Wprost przeciwnie.

  1. Kamil: „Prawdziwa kobieta powinna wstawać przed mężem i zrobić makijaż. Facet musi czuć, że dla niego dba o siebie”
  2. Tadeusz Rydzyk pojawił się w „Milionerach” TVN. Nawet Hubert Urbański nie krył zdziwienia

Nieoczekiwany zawrót akcji w Tańcu z gwiazdami

Niestety decyzją lekarza, muszę opuścić ten program. – powiedział podczas ostatniego odcinka Tańca z gwiazdami Sylwester Wilk.

Historia się powtarza

Warto przypomnieć, że tego typu sytuacja nie wydarzyła się po raz pierwszy w historii polskiego Tańca z Gwiazdami. W VII edycji programu nadawanej jeszcze w TVN z udziału w programie z powodów zdrowotnych zrezygnował popularny wokalista Stachursky. Uratował tym samym zagrożonych odpadnięciem z show prezentera Tomasza Kammela i aktora Adama Fidusiewicza.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

taniec z gwiazdami

Dzisiejszy Taniec z gwiazdami przybrał nieoczekiwany finał.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści
  2. Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osób
  3. Weronika Rosati pokazała, co tylko mogła. Jej zdjęcie przejdzie do historii, wszyscy mówią tylko o nim
  4. Były mąż Urszuli Dudziak trafił do szpitala. Znany muzyk jest w ciężkim stanie.
  5. Najgorszy wiek na ślub. Jeżeli wtedy planujesz się pobrać, możesz mieć pewność, że szybko się rozwiedziesz
  6. – Jestem przerażony – wstrząsające wyznanie Ryszarda Kotysa, jego stan zdrowia ciągle się pogarsza. Żona robi co może, by zawsze miał najlepszą dietę

Źródło: jastrzabpost.pl