Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak mieszka Luna, córka milionerów. Naprawdę żyje w takich warunkach?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 08.05.2024 14:37

Tak mieszka Luna, córka milionerów. Naprawdę żyje w takich warunkach?

Luna
Fot. KAPiF, Instagram/musicofluna

Luna była tegoroczną reprezentantką Polski w 68. Konkursie Eurowizji. Niestety, nie przeszła do finału, a media podały, że po wydarzeniu nawet nie chciała rozmawiać z dziennikarzami - od razu udała się do hotelu. Luna na co dzień mieszka w Warszawie. Jak urządziła swoje mieszkanie? Postawiła na prostotę i minimalizm. 

Tak Luna zapowiadała swój występ na Eurowizji

Przed Eurowizją Luna wzięła udział w konferencji prasowej, podczas której powiedziała m.in., jak będzie wyglądać jej występ. 

Chcemy podkreślić takiego trochę ducha polskości, podkreślić, jak my jako Polacy jesteśmy bardzo odważni mimo wszystko i nie boimy się wyzwań, nie boimy się stawić czoła trudnościom wszelkim i własnym słabościom, ale też chcemy podkreślić tego ducha polskości, który jest przede wszystkim duchem bardzo dużej pracowitości. I na tej scenie też coś takiego zaprezentuję, mam nadzieję. Nie możemy się doczekać - powiedziała wówczas. 

Wcześniej zdradziła także, o czym jest piosenka “The Tower”. 

„The Tower” to manifest wolności i siły; wyjście z mroku i ciemności. Porzucenie więzów, blokad, ograniczeń, negatywnych schematów i relacji. Zburzenie wieży i wyjście na świat. To uświadomienie sobie własnej siły, pełni i tego, że ograniczenia są naszym tworem. Wieża to miejsce czy też stan, który budujemy my sami – napisała Luna o swoim utworze na platformie YouTube.

Eurowizja 2024: kto przeszedł dalej? Czy Polska w finale? "Poważne złamanie zasad". Podczas występu Luny doszło do incydentu

Syn Justyny Steczkowskiej skomentował występ Luny

Podczas 68. Konkursu Eurowizji Luna zaprezentowała się jako szósta. Niestety, nie zobaczymy jej w wielkim finale. Przypomnijmy, że o możliwość reprezentowania Polski Luna walczyła m.in. z Justyną Steczkowską. Teraz syn diwy, Leon Myszkowski postanowił skomentować występ Luny. Leon, który sam jest muzykiem, dodał na InstaStory krótki, lecz wymowny komentarz. 

Ups… - napisał syn Steczkowskiej.

Tak mieszka Luna

Luna obecnie mieszka w Warszawie. Jej mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy. Wokalistka urządzając je, zadbała o to, aby było minimalistyczne, ale z pomysłem. Na pomalowanych na biało ścianach powieszono m.in. czarno-białe fotografie. Mieszkanie Luny ma także niewielki balkon, z którego widać dziedziniec. 

Choć zamieszkanie w takiej kamienicy z pewnością do tanich nie należy, widok za oknem nie jest luksusowy. Spodziewaliście się, że córka milionerów nie ma za oknem wieżowców lub innych prestiżowych widoków? Trzeba jednak przyznać, że całość ma niezwykły klimat i idealnie współgra z zamiłowaniem Luny do nietypowej estetyki.