Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szukasz nietuzinkowego prezentu dla przyjaciółki? Mamy 4 wyjątkowe propozycje
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 08.12.2023 17:21

Szukasz nietuzinkowego prezentu dla przyjaciółki? Mamy 4 wyjątkowe propozycje

Prezenty dla kobiet
Materiały partnera

Kobiety nie tylko lubią dostawać prezenty, ale także kochają je robić. I nie mowa tutaj wyłącznie o prezentach dla rodziny czy ukochanego mężczyzny, ale także o upominki dla przyjaciółki. Nieważne, czy chodzi o Boże Narodzenie, urodziny, Wielkanoc czy Dzień Kobiet — każda okazja jest idealna, aby sprawić radość bratniej duszy. Przyjaciółka to również ważna osoba w naszym życiu, jak członkowie rodziny, co jest coraz częściej podkreślane w różnych środowiskach. Zamiast decydować się kolejny raz na oklepany zestaw kosmetyków, warto wyjść poza schemat i pomyśleć nad oryginalnym, nietuzinkowym prezentem!

  1. Idealny pomysł dla miłośniczek mocnych wrażeń
  2. Chwila relaksu na masażu i zabiegach w SPA
  3. Rozwój przydatnych kompetencji, pasji i hobby
  4. Karnety na wybrane aktywności w duchu myśli "sport to zdrowie"!

Idealny pomysł dla miłośniczek mocnych wrażeń

Udany prezent nie musi wiązać się z rzeczami materialnymi. Może to być voucher na przeżycie czegoś niezwykłego! Jeśli Twoja przyjaciółka należy do grona kobiet uwielbiających wypoczywać w aktywny sposób, która kocha czuć przypływ adrenaliny, koniecznie zdecyduj się na nietuzinkowe, atrakcyjne i w ostatnim czasie bardzo popularne aktywności, takie jak skok na bungee, lot motolotnią, skok ze spadochronem i wiele innych. Niektóre kobiety preferują również bardziej męskie aktywności, np. przejażdżka sportowym samochodem marki Ferrari czy dzień spędzony na strzelnicy pod okiem profesjonalnego instruktora. Z pewnością taka atrakcja pozostanie w pamięci na długo!

Chwila relaksu na masażu i zabiegach w SPA

Kobiety bardzo cenią sobie czas spędzony na relaksie. Kilka chwil dla samej siebie jest niczym spełnienie marzeń. Aby zrobić przyjemność swojej przyjaciółce, warto podarować jej bon na masaż w lub zaprosić na weekend do SPA. Nieustający pęd życia, sporo obowiązków, stres potrafią ogromnie wpłynąć na radość, jaką człowiek czerpie ze swojego życia. Aby zniwelować te złe emocje, a także efekty, jakie wywołują one w ciele, masaż może okazać się strzałem w dziesiątkę dla Twojej przyjaciółki i dla Ciebie. Spędzając razem weekend w SPA, możecie również bardzo się do siebie zbliżyć. Nieograniczony czas na zwierzenia, rozmowy to fantastyczny dodatek do prezentu!

Rozwój przydatnych kompetencji, pasji i hobby

Twoja przyjaciółka chce inwestować w siebie, w swój rozwój? Doskonałe pomysły na prezent dla przyjaciółki to kursy rozwijające pasje czy hobby, które można później przekuć w coś wartościowego. Profesjonalni trenerzy, instruktorzy i coachowie oferują kursy w wielu dziedzinach — do wyboru względem zainteresowań konkretnej osoby. Profesjonalny kurs może okazać się zbyt dużym wydatkiem dla przyjaciółki, ale nie dla Ciebie. Warto sprawić jej coś, z czego będzie bardzo się cieszyć, a co przy okazji przyda jej się w przyszłości. 

Karnety na wybrane aktywności w duchu myśli "sport to zdrowie"!

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w obecnych czasach. Siedzący tryb życia nie jest już atrakcyjny, daje się we znaki, dlatego tak istotne jest, aby utrzymać kondycję na wysokich obrotach. Fantastycznym pomysłem na prezent dla przyjaciółki jest karnet uprawniający do uczestnictwa w zajęciach sportowych różnego typu. Może to być standardowy karnet na siłownię na miesiąc czy pół roku, jak i karnet na zajęcia z pole dance, zajęcia narciarskie, łyżwiarskie, kurs jazdy na rolkach i wiele innych. W sieci można znaleźć sporo ciekawych propozycji, a i w Waszym regionie nie powinno brakować doskonałych opcji. Nie czekaj, rozejrzyj się za idealnym upominkiem już dzisiaj! 

Artykuł sponsorowany

Tagi: prezenty