Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poszła odebrać ciało zmarłego ojca ze szpitala. Kiedy otworzyła drzwi, przeżyła wstrząs. Porażający widok zapamięta na zawsze
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 02.01.2021 20:30

Poszła odebrać ciało zmarłego ojca ze szpitala. Kiedy otworzyła drzwi, przeżyła wstrząs. Porażający widok zapamięta na zawsze

szpital
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News (zdjęcie poglądowe)

37-letnia modelka Olga Kagarlitskaja przyjechała do szpitala w Samarze odebrać ciało zmarłego ojca, który zmarł na koronawirusa. To, co zobaczyła na miejscu, wstrząsnęło nie tylko kobietą, lecz także mediami. Olga musiała szukać ciała ojca pośród innych worków ze zwłokami. Wszystko udokumentowała i opublikowała nagranie w Internecie.

Ojciec rosyjskiej modeli zmarł na koronawirusa w szpitalu. Kiedy córka przyjechała odebrać jego ciało, zastała porażający widok. Wszystko pokazała za pośrednictwem Instagrama.

Szpital: poszła odebrać ciało ojca, który zmarł na koronawirusa

Jak donosi portal WP Kobieta rosyjska modelka Olga Kagarlitskaja i miss Samary z 2005 roku przeżyła prawdziwą tragedię. Jej ojciec zmarł na koronawirusa. Mężczyzna zajmował się pacjentami chorymi na COVID-19 i jeździł karetką, był lekarzem wojskowym.

Jak przekazała Olga, jej ojciec zmarł 7 listopada. Z powodu bardzo złego stanu zdrowia potrzebował pilnej opieki zdrowotnej. Na transport do placówki medycznej czekał dwa dni, w końcu szpital go przyjął. Z niebezpiecznym wirusem zmagał się dwa tygodnie.

Prawdopodobnie zaraził się od jednego ze swoich pacjentów. Podczas swojej służby w ochronie zdrowia zapłacił najwyższą cenę. Córka chciała odebrać jego ciało ze szpitala.

Ta na miejscu zastała oburzający i porażający widok. Chyba nie sądziła, że szpital może tak wyglądać. Modelka wszystko nagrała i upubliczniła za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdjęcia obiegły zagraniczne media.

Na jednym z nagrań widać, jak kobieta wchodzi do pomieszczenia, w którym jest pełno czarnych worków ze zwłokami. Pośród nich Olga musiała szukać ciała swojego ojca.

— Oficjalnie mówią, że w Samarze zmarło siedem osób. Tu mamy o wiele więcej zwłok — powiedziała na nagraniu.

Chciała, żeby jej rodziciel miał piękny pogrzeb i pochówek. To właśnie dlatego zdecydowała się go odnaleźć wśród innych worków ze zwłokami. Nie dość, że niedawno straciła ojca, to teraz musiała się zmierzyć z pewnością trudnym dla niej wyzwaniem.

Koronawirus w liczbach

Łączna liczba przypadków w Rosji od początku trwania pandemii wynosi ponad 3 mln.

W Rosji z powodu COVID-19 zmarło ponad 56 tys. pacjentów. 2,55 mln ozdrowiało. W Polsce sytuacja epidemiologiczna również wygląda bardzo poważnie.

Ostatnie dane przedstawione przez Ministerstwo Zdrowia wyglądają następująco: potwierdzono 6 945 nowych przypadków zakażenia na koronawirusa.

Najwięcej zarażonych wykryto na Mazowszu (1046), później w Wielkopolsce (915) w województwie pomorskim (787). W Polsce zmarło dużo mniej chorych niż w Rosji. U nas liczba zgonów od początku pandemii wynosi 28 956.

Niżej możecie zobaczyć zdjęcia oraz nagranie modelki.

Zobacz zdjęcia:

szpital

Widok wstrząsnął kobietą. Musiała szukać ojca wśród innych worków z ciałami.

Zdjęcia i nagranie poruszyło światowe media. Szpital przyjął ojca modelki na oddział dopiero po dwóch dniach.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: kobieta.wp.pl, webniusy.com, onet.pl, wikipedia.org

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?