Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragedia w polskim szpitalu, nie żyje nastolatek. Wyskoczył z okna kilkanaście dni po smutnej diagnozie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 10.06.2020 18:46

Tragedia w polskim szpitalu, nie żyje nastolatek. Wyskoczył z okna kilkanaście dni po smutnej diagnozie

disco-polo
fot. unsplash/Daan Stevens

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje nastolatek, który wyskoczył ze szpitalnego okna. Do dramatycznych wydarzeń doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Kilka dni wcześniej chłopak trafił do szpitala, po tym jak zweryfikowano u niego obecność koronawirusa.

Szpital w Raciborzu jest miejscem wielkiej tragedii. Z 5 piętra wypadł nastolatek, który trafił do placówki z powodu zarażenia koronawirusem. Jak podaje portal polsatnews.pl, chłopak wyskoczył przez okno, niestety nie udało się go uratować.

Nie żyje nastolatek

Szpital w Raciborzu kilkanaście dni wcześniej przyjął młodego chłopaka, który został zakażony koronawirusem. Niestety w nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do wielkiej tragedii. Nastolatek z niewiadomych przyczyn wyskoczył z 5 piętra budynku, w którym przebywał.

O dłuższej nieobecności pacjenta, który miał tylko pójść do toalety, powiadomił personel jeden z chorych – powiedział asp. szt. Krzysztof Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, jak podaje polsatnews.pl.

Chłopaka niestety nie udało się uratować.

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła. Gwiazda po raz trzeci została mamą
  2. Kultowy tatar wołowy jest ukochanym daniem mięsożerców. W sieci pojawiła się jego tradycyjna receptura, bez zbędnych udziwnień
  3. Kasia z „Królowych życia” pokazała się bez makijażu. Wygląda jak zupełnie inna osoba

Nastolatek miał koronawirusa

Nastolatek, który wypadł z okna, kilkanaście dni wcześniej został przyjęty do szpitalnej placówki, z powodu zakażenia wirusem COVID-19. Jednak służby nie podejrzewają, że to właśnie choroba przyczyniła się do takiego rozwoju wydarzeń.

-W naszej ocenie zakażenie koronawirusem nie było powodem tego, co się wydarzyło – powiedział Ryszard Rudnik, dyrektor naczelnego Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu, cytuje polsatnews.pl.

Wyniki sekcji zwłok mają wykazać, czy nastolatek był pod wpływem środków odurzających, bądź psychoaktywnych.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

szpital

Szpital w Raciborzu jest miejscem wielkiej tragedii, nie żyje nastolatek, który wypadł z okna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Macie konto w PKO BP, czy Santanderze? Banki wydają ostrzeżenia, pieniądze znikają z kont a oszuści są coraz bardziej przebiegli
  2. Niewyobrażalna tragedia, 59 osób straciło życie w jednej chwili. Media przekazały smutne wiadomości ze świata
  3. Uwaga na produkt z Biedronki, wykryto w nim groźną bakterię. GIS alarmuje, lepiej od razu go wyrzuć
  4. Już wiadomo, kiedy będą bony 500 plus. Rzecznik zdradził możliwy termin
  5. Koniec z ulgami, posypią się spore mandaty. Wielu Polaków odczuje nagłe zmiany na własnej kieszeni

Źródło: polsatnews.pl

Tagi: szpital
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces