Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szklanki Magdy Gessler w Biedronce. Ile kosztują i do kiedy można kupić?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.01.2022 19:45

Szklanki Magdy Gessler w Biedronce. Ile kosztują i do kiedy można kupić?

szklanki Magdy Gessler
Fot. materiały promocyjne Biedronki; instagram.com/magdagessler_official

Sieć Biedronka jakiś czas temu do swojej oferty wprowadziła produkty od Magdy Gessler. Słynna restauratorka markuje swoim nazwiskiem sprzęty kuchenne. Tym razem w promocji znalazły się szklanki Magdy Gessler. Kosztują niewiele, a można je kupić tylko przez pewien czas.

Najnowsza gazetka promocyjna Biedronki, obowiązująca od 10 do 22 stycznia, zawiera wiele ciekawych produktów. Jednym z nich są szklanki termiczne Magdy Gessler. Poniżej podajemy szczegóły dotyczące ceny oraz zalet tego towaru.

Biedronka sprzedaje szklanki Magdy Gessler

To nie pierwszy raz, kiedy produkty sprzedane pod szyldem znanej prowadzącej program „Kuchenne rewolucje” są dostępne w Biedronce. Tym razem można je kupić po naprawdę okazyjnej cenie.

Szklanki termiczne od Magdy Gessler kosztują jedynie 11,99 złotych za sztukę. Oferta obowiązuje od 10 do 22 stycznia 2021 roku. Co wyróżnia opisywany produkt?

Szklanki termiczne Renza mają pojemność 250 ml. Wykonane są ze szkła borokrzemowego, odpornego na zarysowania i pęknięcia.

Mają też właściwości termiczne – próżnia obecna pomiędzy ściankami chroni dłonie przed oparzeniami, bez lęku można więc popijać w nich zimą gorącą herbatę lub grzaniec. Latem z kolei idealnie sprawdzą się do powolnego sączenia zimnych napoi.

Kolejną zaletą szklanek od Magdy Gessler jest fakt, że można je wkładać do mikrofalówki, jeśli chcemy podgrzać swój napój. Niestety, można je myć tylko ręcznie – nie nadają się do czyszczenia w zmywarkach.

szklanki Magdy Gessler

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić
Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił