Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Rozenek opublikował zdjęcie z tęczową parasolką. Internauta zapytał go o orientację, na odpowiedź nie musiał długo czekać
Karol Osiński
Karol Osiński 21.06.2021 20:52

Syn Rozenek opublikował zdjęcie z tęczową parasolką. Internauta zapytał go o orientację, na odpowiedź nie musiał długo czekać

syn
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek wraz z synami postanowiła wybrać się na Paradę Równości, która odbyła się w sobotę, 19 czerwca w Warszawie. Najstarszy syn gwiazdy, 15-letni Stanisław opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z tego wydarzenia. Pojawiło się kilka komentarzy na temat jego orientacji seksualnej. Na jeden z nich zdecydował się odpowiedzieć.

Małgorzata Rozenek od zawsze podkreśla swoje wsparcie dla środowiska LGBT+, mimo że wywodzi się z konserwatywnej rodziny. Może być dumna, że jej syn ma swoje określone poglądy.

Małgorzata Rozenek o środowisku LGBT+

Ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski przez jakiś czas pełnił funkcję głównego doradcy gospodarczego prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Każdy interesujący się polityką Polak zdaje sobie sprawę, jakie partia rządząca wyznaje wartości.

To nie powstrzymało słynnej dziennikarki od wyrażania swoich opinii i popierania środowiska LGBT+, co robi od zawsze. W jednej z rozmów z blogerem Grabari powiedziała kilka słów na ten temat:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To jest dom, w którym bardzo wiele przyjaciół moich, mojego brata właśnie wywodzących się ze środowisk LGBT bywało u nas i było bardzo mile witane, więc ta prawicowość i ten konserwatyzm nigdy nie przekładała się nad to, co mój ojciec nazywał miłością do drugiego człowieka – słuchamy słów Małgorzaty Rozenek.

Syn Małgorzaty Rozenek powiedział o swojej orientacji seksualnej

Na zorganizowanej w sobotę, 19 czerwca Paradzie Równości w Warszawie zebrało się tysiące osób, w tym wiele znanych osobistości. W ich gronie znalazła się Małgorzata Rozenek wraz z synami, którzy odziani w tęczowe barwy wspierali środowisko LGBT+.

Najstarszy syn gwiazdy, Stanisław opublikował na Instagramie zdjęcia z tego wydarzenia. Pod nimi pojawiło się kilka komentarzy na temat jego orientacji seksualnej. Na jeden z nich zdecydował się odpowiedzieć. Młodzieniec wyznał, że jest heteroseksualny i jedynie wspiera parady równości.

Małgorzata Rozenek może być dumna ze swojej pociechy.

Zobacz zdjęcia:

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek zdradził, że jest heteroseksualny, a jedynie wspiera Parady Równości.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi: syn