Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Krzysztofa Krawczyka na ulicy śpiewał przeboje ojca
Marta Kulik
Marta Kulik 18.05.2021 11:28

Syn Krzysztofa Krawczyka na ulicy śpiewał przeboje ojca

syn Krzysztof Krawczyk
fot. facebook.com @KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Syn Krzysztofa Krawczyka odziedziczył talent po tacie? Przekonać się o tym mogli mieszkańcy Łodzi. Krzysztof Junior pojawił się na ulicy Piotrkowskiej, gdzie zaśpiewał przeboje zmarłego ojca.

Słuchacze byli zachwyceni wykonaniem utworów Parostatek i Jak minął dzień. Wokół Krawczyka natychmiast pojawił się tłum.

Syn Krawczyka na ulicy śpiewał przeboje ojca

Wideo pojawiło się na Facebooku, występ zachwycił także internautów. Show Krzysztofa Krawczyka Juniora stało się sensacją. Wielu zastanawia się, czy przed mężczyzną stoi wielka szansa na karierę w branży muzycznej.

Widać, że śpiewanie sprawia 47-latkowi mnóstwo radości. Na nagraniach już nie jest tak przybity jak na głośnym materiale Uwagi TVN. Tym razem wygląda na kogoś, kto robi coś, co lubi i jest z tego dumny.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niewątpliwie ma pan to coś w barwie głosu po rodzicach, tylko więcej odwagi z mikrofonem i będzie ok; Jesteś inną osobą jak śpiewasz!; Bardzo ciepła barwa głosu. Chętnie kiedyś zasiądę na widowni – czytamy w komentarzach.

Film został opublikowany przez przyjaciółkę Krzysztofa Juniora. Jak podaje pomponik.pl, to właśnie ona jakiś czas temu dała mu pracę w swojej papugarni i zapraszała do swojego domu, gdy w mieszkaniu mężczyzny odbywały się imprezy i awantury.

Przypomnijmy, że to pierwsze pozytywne informacje o 47-latku w ostatnim czasie. Po materiale Uwagi na jaw wyszło, z czym zmaga się syn słynnego piosenkarza. Więcej >tutaj<.

Zobacz wideo:

Nagranie opublikowane przez panią Katarzynę Filipiak zachwyciło internautów.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl, facebook