Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Krawczyka podczas koncertu spojrzał w niebo i zwrócił się do ojca. Powiedział siedem wzruszających słów
Karol Osiński
Karol Osiński 20.06.2021 16:31

Syn Krawczyka podczas koncertu spojrzał w niebo i zwrócił się do ojca. Powiedział siedem wzruszających słów

Krzysztof Krawczyk junior
fot. screen youtube.com/ Uwaga! TVN

W sobotę, 19 czerwca Krzysztof Krawczyk junior pojawił się na scenie w Łodzi, gdzie zagrał koncert dla zebranych tam osób. Syn Krawczyka zaśpiewał utwory swojego zmarłego w kwietniu ojca, a także kilka Elvisa Presleya. W pewnym momencie spojrzał w niebo i powiedział coś, co wzruszyło niejednego fana muzyki jego taty. W siedmiu słowach zadedykował mu utwór.

Syn Krawczyka stał się jedną z najpopularniejszych osób w Polsce w ostatnich czasach. Chociaż wybuchło wiele niejasności związanych z jego rodziną, to zyskał bardzo dużą sympatię w oczach fanów jego ojca.

Krzysztof Krawczyk junior zagrał koncert w Łodzi

Chociaż wczoraj w Łodzi termometry wskazywały ponad 30 stopni Celsjusza to na koncercie Krzysztofa Krawczyka juniora warunki były jak najbardziej sprzyjające. Zebrało się na nim wielu ludzi, którzy w cieniu i przy delikatnym wietrze słuchali talentu wokalnego syna Krawczyka.

Syn zmarłego tragicznie wokalisty wykonał kilka piosenek z repertuaru swojego zmarłego w kwietniu ojca, oraz Elvisa Presleya. Niedługo po zakończeniu występu zszedł ze sceny, by podpisać autografy i zrobić kilka zdjęć z chętnymi fanami. To już drugi koncert juniora na przestrzeni kilku tygodni.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ludzie zapewniali go, że koncert wyszedł mu bardzo dobrze, co skomentował w rozmowie z Faktem następująco:

– W takim razie jestem szczęśliwy. To dla mnie bardzo pozytywne uczucie, jeśli widzę, że ludzie są szczęśliwi, że mają dobrą energię. Dostaję ją od nich i czuję się lepiej. Dla mnie, kiedy wychodzę na scenę i śpiewam, to piosenka – czy to taty, czy Elvisa Presleya, czy inna, staje się utworem, w którym chcę pokazać siebie, wykonuję ją po swojemu, tak jak ja to czuję – czytamy.

Krzysztof Krawczyk junior zwrócił się do ojca podczas koncertu

Syn Krawczyka zaśpiewał wielkie hity swojego ojca. Były to m.in. Parostatek, Chciałem być, czy Kołysankę dla Krzysia. Tę ostatnią Krzysztof Krawczyk napisał, gdy junior miał siedem lat.

Natomiast podczas wykonywania pierwszej piosenki młody Krawczyk spojrzał się w niebo i w siedmiu słowach zwrócił do swojego ojca – Teraz tatusiu zobacz, jak ja to śpiewam. Na oczach zebranych fanów widać było wzruszenie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

  1. Podczas meczu z Hiszpanią Morawiecki przekazał wieści o pożarze. Wojewódzki Sztab Kryzysowy w działaniu
  2. Eksperci nie polecają gotowania rosołu na udkach z kurczaka
  3. Rodzice nie widzą nic złego w tym, że ich dzieci kąpią się w miejskich fontannach. Konsekwencje mogą być opłakane

Źródło: fakt.pl