Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Krawczyka bezradny. Chodzi o jego dziecko, wnuka Krzysztofa Krawczyka, prosi o pomoc
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 11.06.2021 19:48

Syn Krawczyka bezradny. Chodzi o jego dziecko, wnuka Krzysztofa Krawczyka, prosi o pomoc

syn
fot. kadr z facebook.com/UWAGATVN

Syn Krawczyka ma poważne problemy. Od lat nie ma kontaktu ze swoim synem. W reportażu Uwagi! zaapelował o pomoc. Jest bezradny.

Syn Krawczyka w materiale Uwagi! opowiedział o swoich relacjach z dzieckiem – Bartkiem. Chłopiec dziś ma już 14 lat. Niestety, ostatnio widział go lata temu.

Syn Krawczyka nie ma kontaktu ze swoim dzieckiem

Okazuje się, że syn Krawczyka ma za sobą nieudane małżeństwo. Jak wyznał w Uwadze!, z byłą żoną nie ma dobrych relacji.

Rozstaliśmy się w nieprzyjaznych stosunkach. W sądzie padały oskarżenia. Ona oskarżała mnie o przemoc, to wymyślone historie – mówił Krawczyk Junior. Jego winy nigdy nie udowodniono.

Owocem małżeństwa jest syn – Bartek. Chłopiec ma dziś już 14 lat. W 2013 roku była żona Juniora sądziła się z nim o alimenty. Finalnie to Krzysztof Krawczyk płacił je za Krzysztofa Igora, który przez orzeczoną niepełnosprawność nie mógł podjąć się żadnej pracy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Krzysztof Igor nie ukrywał, że chciałby odnowić relacje z synem, ale nie wie jak. Apelował o pomoc. Jest kompletnie bezradny. Wyznał, że jego była żona ma już drugiego męża i własną rodzinę.

Chcę mieć z nim kontakt. Może ktoś by mi podpowiedział, co można zrobić – mówił w programie.

Z kolei z korespondencji przedstawionej w materiale między Juniorem a Ewą Krawczyk wynika, że wdowa miała pretensje do niego, że nie utrzymuje kontaktów z synem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Radiozet.pl