Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poruszające przemówienie Antka na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Jego słowa na długo zapadną w naszej pamięci
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 05.03.2020 15:26

Poruszające przemówienie Antka na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Jego słowa na długo zapadną w naszej pamięci

syn
Fot. Jan Bielecki/East News

Syn Pawła Królikowskiego wraz z jego rodziną pożegnał tatę podczas dzisiejszej uroczystości pogrzebowej w Warszawie. Słowa, które Antoni Królikowski wypowiedział podczas pogrzebu, były wzruszające i długo o nich nie zapomnimy.

Syn Pawła Królikowskiego pożegnał ojca w piękny sposób. Wypowiedź w kościele, wśród tłumu żałobników nie należy do najłatwiejszych zadań. Drżącym głosem Antoni wypowiedział piękne słowa, a zaraz po nim brat zmarłego aktora – Rafał Królikowski.

Syn Pawła Królikowskiego, Antoni, żegna tatę

Antoni Królikowski pożegnał tatę w imieniu najbliższej rodziny, jego żony, dzieci, które nazwał żartobliwie królikami, w imieniu rodziców Pawła Królikowskiego, którzy są bardzo dumni ze swojego syna. Antoni Królikowski powiedział, że wierzy, iż Pan Bóg dał jego tacie najpiękniejszą z ról, tam na górze. Podziękował ojcu za naukę uśmiechu, żartu i dystansu do rzeczywistości.

Antoni podkreślił, że tata nigdy nie uczył go jak grać, a uczył go jak żyć. Swój zawód traktował poważnie, jednak oddzielał życie zawodowe od prywatnego. Syn aktora wspomina, że tata zawsze potrafił wszystko obrócić w żart, najpewniej z powodu, że przyszedł na świat w Prima Aprilis.

– Kochamy Cię, tato, jesteś naszym bohaterem – dodał na końcu wypowiedzi.

  1. Zdjęcia domu Kasi Cichopek w sieci. Wnętrza zwalają z nóg, jest luksusowo
  2. Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Przejmujące sceny, rodzina zaskoczyła wzruszającym do granic możliwości gestem
  3. Anna Wendzikowska jest zaręczona. Przystojny i zamożny prezes znowu skradł jej serce?

Rafał Królikowski żegna starszego brata

Rafał Królikowski podczas ceremonii także przemową pożegnał swojego brata. Mężczyzna podkreślił, że nie umie pożegnać się ze swoim starszym bratem. Był to dla niego mentorem i kimś, kto przeciera szlaki. Od niego nauczył się jak dbać o rodzinę i dom, jaki samochód sobie kupić. To Pawłowi młodszy brat podkradał pierwsze papierosy, słuchał jego płyt Niemena.

Rafał Królikowski kontynuował, mówiąc, że uważa starszego brata za czarodzieja, który potrafił wyjątkowo określić, nazwać każdą sytuację. Nadać nowe znaczenia, zaczarować rzeczywistość. Aktor mówił, że Paweł Królikowski był dla niego drogowskazem, przykładem do naśladowania, bohaterem. Żegnając brata, nadmienił, że zmarły aktor, jak zwykle poszedł zaskakującą, inną drogą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn

Antoni określił swojego tatę jako bohatera.

syn

Rafał Królikowski pożegnał brata pięknymi słowami.

pogrzeb

Pawła Królikowskiego żegnało całe środowisko aktorskie i swoich fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak piersi dotyka nie tylko kobiety. Pacjent zmaga się z ogromną dyskryminacją
  2. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach
  3. Sałatka z brokułami, która posmakuje nawet niejadkom. Wystarczy 20 minut i gotowe
  4. Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” odważył się na występ po zawale. ”Zanim przyjąłem propozycję, przeszedłem badania”
  5. Doda jest w ciąży? Po jej ostatnim oświadczeniu nie brakuje spekulacji
  6. Po zjedzeniu hitowego produktu nowotwór rośnie jak na drożdżach. Lepiej wyrzucić go do śmieci

Źródło: plotek.pl