Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tata nie mógł sobie poradzić z uzależnieniem syna od telefonu. Zrobił rzecz, której nastolatek nie zapomni do końca życia
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 04.01.2020 22:16

Tata nie mógł sobie poradzić z uzależnieniem syna od telefonu. Zrobił rzecz, której nastolatek nie zapomni do końca życia

syn
fot. unsplash.com, dinapanag

Syn był uzależniony od swojego telefonu komórkowego. Ojciec, widząc, jak z każdym dniem coraz bardziej traci kontakt z nastolatkiem, zrobił coś, czego ten nigdy nie mógłby się spodziewać. Chłopak, swój cyfrowy detoks zapamięta do końca życia. Kreatywność niektórych tatusiów nigdy nie przestanie zaskakiwać.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ale fonoholizm, ponieważ tak nazywane jest uzależnienie od telefonu komórkowego, staje się coraz poważniejszym problemem. Co ciekawe, dotyczy ono wszystkich osób bez względu na wiek, płeć czy pochodzenie. Jak je wyplenić lub całkowicie zapobiec? Pewien ojciec znalazł nietypowy sposób, by uporać się z problemem cyfrowym, który odbierał mu jego pociechę.

Syn uzależnił się od telefonu

Jamie Clarke mieszkający w Alberty w Kanadzie znalazł wyjątkowy sposób, aby poradzić sobie z uzależnieniem, które zawładnęło jego 18-letnim synem. Khobe, ponieważ tak nazywa się nastolatek, lekcji życia, którą zapewnił mu zmartwiony ojciec, prawdopodobnie nigdy nie wyrzuci z pamięci.

Tata miał pełną świadomość, że w dużej mierze przyczynił się do takiego stanu rzeczy. Dopiero po czasie zrozumiał, że Khobe zdecydowanie za wcześnie dostał swój pierwszy telefon komórkowy, przez co ułatwił mu wpadnięcie w tę pułapkę. Mężczyzna zadecydował, że zrobi synowi cyfrowy detoks. W tym celu zabrał go w podróż po Mongolii…motocyklem.

Podróż zbliżyła ich do siebie

Mężczyźni w trakcie wycieczki przemierzyli łącznie ponad 2 2000 kilometrów. Każdego dnia oprócz odkrywania nieznanych dotąd lądów, na nowo poznali też samych siebie.

-Nie powiedziałem nic zbyt szybko. Teraz wiem, że zmieniło mnie to w całkiem zabawny sposób … Z czasem wszystko, co robiliśmy, zaczęło być dla mnie naprawdę ekscytujące – powiedział 18-leti Khobe.

Tata wspomina, że niejednokrotnie był pod wrażeniem odwagi i determinacji swojego syna. Pomimo tego, że był odcięty od telefonu i pozbawiony kontaktu ze światem doskonale sobie z tym radził.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Syn

Syn uzależniony był od swojego telefonu.

Syn

Tata urządził mu cyfrowy detoks.

Syn

Wyruszyli w podróż po Mongolii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Uwielbiana aktorka urodziła w wieku 47 lat! Znamy płeć i imię dziecka
  4. Doprowadził do śmierci córkę legendarnej piosenkarki. Zmarł tak jak ona, miał 30 lat
  5. Agnieszka Chylińska w poruszającym wywiadzie. Przyznała, że jest mamą „wyjątkowego” dziecka
  6. Piękna wokalistka zaliczyła ogromną wpadkę na Sylwestrze TVN. Podczas występu pokazała o wiele za dużo

Źródło: ladbible.com

Tagi: ladbible syn tata
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?