Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 31.08.2019 15:34

Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”

Sylwia przybysz ciąża
Fot. instagram.pl

Sylwia Przybysz od kilku tygodni milczała i nie odpowiadała na pytania o ciążę. Domysły takie zaczęto snuć po jej stylizacji na ramówce TVP. Jej partner również nie wypowiedział się na ten temat. W końcu gwiazda odpowiedziała na krążące od kilku tygodni plotki o ciąży. Młoda piosenkarka potwierdziła domniemania mediów i fanów, że jest w ciąży. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! – cieszy się dobrą nowiną na Instagramie.

Ulubienica nastolatek od kilku tygodni wzbudza kontrowersje, a fani dopatrują się najmniejszych szczegółów, które mogłyby odpowiedzieć na pytanie krążące już długo w mediach „czy Sylwia Przybysz jest w ciąży?„. Niestety musieliśmy trochę poczekać, aż para w końcu zabierze głos w tej sprawie.

Sylwia Przybysz jest w ciąży

21-letnia gwiazda potwierdziła plotki krążące w mediach od dawna.

– Przyszedł czas, żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. – chwali się szczęśliwa piosenkarka.

Domniemania takie pojawiły się po pojawieniu się gwiazdy na ramówce TVP. Sylwia Przybysz jako stylizację wybrała luźną i rozkloszowaną sukienkę. Czy w ten sposób chciała ukryć ciążowy brzuszek?

Fani pytali zarówno piosenkarkę, jak i jej partnera o to, czy naprawdę spodziewają się dziecka. Sylwia Przybysz nie odpowiadała na komentarze, a jej partner dodał jedynie zdjęcie z ukochaną, którą podpisał „moja ekipa”. Podpis był na tyle wymowny, że nie pozostawił wielu wątpliwości.

Kim jest Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz to piosenkarka i youtuberka. Dziewczyna popularność zdobyła dzięki zamieszczaniu coverów znanych piosenek na swoim kanale na YouTube. Niedawno wydała nowy singiel, a na swoim koncie, pomimo młodego wieku, ma już 4 albumy.

Z kim jest Sylwia Przybysz? Sylwia Przybysz jest z Janem Dąbrowskim, znanym również z działalności na YouTube. Ma 22 lata i zasłynął dzięki tworzeniu serii gamingowych. Para jest ze sobą od kilku lat, a znają się od dziecka. Niedługo zostaną rodzicami.

Zobacz zdjęcia:

Młodzi youtuberzy oficjalnie potwierdzili doniesienia- spodziewają się pierwszego dziecka.

Ulubienica nastolatek przez kilka tygodni nie odpowiadała na pytania o ciążę. Razem z partnerem chciała cieszyć się tą informacją tylko w gronie najbliższych.

Sylwia Przybysz

Youtuber pochwalił się na swoim Instagramie, że niedługo zostanie ojcem.

sylwia przybysz

Sylwia Przybysz nie ukrywa się już ze swoim ciążowym brzuszkiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  3. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  4. Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. „Jestem pod stałą opieką lekarzy”
  5. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa