Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chcesz wyglądać świetnie po przebudzeniu? Mamy na to sprawdzone sposoby
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 13.08.2018 16:14

Chcesz wyglądać świetnie po przebudzeniu? Mamy na to sprawdzone sposoby

świetny wygląd po przebudzeniu
unsplash.com alan KO

Świetny wygląd po przebudzeniu to marzenie niejednej kobiety, zresztą i mężczyznom coraz bardziej na tym zależy. Jak go osiągnąć? Zapraszamy do lektury.

Istnieją proste sposoby, aby nasza skóra po nocy nadal pozostawała świeża i gładka. Wiemy, jak to zrobić.

Jak mieć świetny wygląd po przebudzeniu?

Jest na to kilka sposobów. Oto one:

  1. Jedwabna poduszka – to nie tylko przedmiot, który kojarzony jest z luksusem i przyjemnością, ale i bardzo praktyczny dodatek. Dlaczego? Dzięki jedwabiowi na naszej skórze i włosach nie pojawiają się uszkodzenia i mikrourazy. Aminokwasy, które zawiera ta tkanina, opóźniają także procesy starzenia. Same plusy.
  2. Gumka we włosach – rozwiązanie to choć ma swoje minusy, to ma również sporo plusów. Jakich? Jeżeli kucyk będzie luźny, unikniemy przetłuszczania się włosów i ich oklapnięcia. Warto robić to szczególnie po myciu głowy.
  3. Skarpetki – zakładając je na noc, unikniemy przesuszenia skóry stóp, a także jej rogowacenia. Bardzo ważne jest, aby przed ich założeniem, nałożyć na stopy odpowiedni krem. To samo można robić w przypadku dłoni, tylko wówczas zamiast skarpetek, sięgamy oczywiście po rękawiczki.
  4. Piżama z bawełny – śpiąc w niej będziemy czuć się wygodnie i komfortowo. Materiał ten pochłania wilgoć, zatem nie musimy obawiać się o nocne poty.
  5. Ograniczenie wody – nie odbieramy wodzie jej pozytywnego wpływu na organizm. Jednak wypicie dużej jej ilości tuż przed snem może spowodować, że zatrzyma się ona w organizmie i spowoduje opuchlizny na twarzy i ciele. Podziwiać je będziemy mogli po poranku, by nie musieć tego doświadczać, lepiej ograniczmy ilość wypijanej przed snem wody. Pijmy jej jak najwięcej. Byle nie przed zasypianiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Facebook Dating. Nowa era randkowania?
  2. Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym? Usunęli wszystkie wspólne zdjęcia
  3. Polka na 1. miejscu listy 100 kobiet, które zmieniły świat

źródło: joy.pl

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?