Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Światowej sławy jasnowidz twierdzi, że wie gdzie może znajdować się ciało Madeleine McCann
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 11.06.2021 18:22

Światowej sławy jasnowidz twierdzi, że wie gdzie może znajdować się ciało Madeleine McCann

Zaginiona dziewczynka
fot. Mark St George / Rex Features/EAST NEWS

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. 4-latka do tej pory się nie odnalazła. Światowej sławy jasnowidz wyjawił policji, gdzie może znajdować się jej ciało.

Madeleine McCann w 2007 roku wyjechała z rodzicami do portugalskiego kurortu. Została porwana. Do dziś trwa śledztwo.

Powraca sprawa Madeleine McCann

W maju 2007 roku małżonkowie Kate i Gerry McCann razem ze swoją 4-letnią córką wyjechali do kurortu Praia da Luz w Portugalii.

Jak poinformowali policję, zostawili Madeleine w pokoju hotelowym i udali się na kolację z przyjaciółmi. Co chwila pojawiali się w pokoju, by sprawdzić, czy dziewczynka się nie przebudziła. Kiedy matka przyszła ponownie o 22 jej córki już nie było. Zastała tylko otwarte okno. Do dziś 4-latka się nie odnalazła.

W zeszłym roku funkcjonariusze policji ustalili, że głównym podejrzanym w sprawie jest Christian Brückner, który obecnie przebywa w więzieniu za gwałt. Był też podejrzewany o uprowadzenie kilku dzieci w Portugalii.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Teraz do śledztwa włączył się znany jasnowidz Michael Schneider, który już wielokrotnie pomagał policji w znalezieniu zwłok zaginionych.

Gdzie znajduje się ciało Madeleine McCann?

Jasnowidz twierdzi, że dziewczynka zginęła kilka godzin od zaginięcia. Podał policji dokładną lokalizację, w której rzekomo ma znajdować się jej ciało.

Schneider uważa, że 4-latka została pochowana w lesie, 10 km od hotelu, z którego 14 lat temu została uprowadzona.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Wiadomosci.onet.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz