Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sukienka podwinęła się chyba za mocno. Tak Małgorzata Tomaszewska bawi się na urlopie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.07.2022 10:01

Sukienka podwinęła się chyba za mocno. Tak Małgorzata Tomaszewska bawi się na urlopie

Instagram/malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska pochwaliła się zdjęciami ze swoich wakacji. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” odpoczywa obecnie na jednej z greckich wysp. 

Prezenterka udostępniła na swoim profilu na Instagramie fotografie z trwającego właśnie urlopu. Na jednym z zamieszczonych zdjęć sukienka gwiazdy podwinęła się ryzykownie wysoko.

Małgorzata Tomaszewska odpoczywa na Santorini

Prowadząca program TVP „Pytanie na śniadanie” przebywa obecnie na zasłużonym urlopie. Prezenterka jest niezwykle aktywna w swoich social mediach i zaraz na początku wyjazdu zorganizowała zabawę, w której pod dodanym zdjęciem z wakacji zapytała fanów o miejsce, w którym aktualnie się znajduje. Szybko okazało się, że Małgorzata Tomaszewska bawi się obecnie na jednej z greckich wysp — Santorini.

Małgorzata Tomaszewska pozuje z podwiniętą sukienką

Gwiazda śniadaniówki TVP nie szczędzi fotografii ze słonecznej Grecji. Na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć, przedstawiających nie tylko malownicze miasteczko, w którym przebywa obecnie dziennikarka, ale przede wszystkim uśmiechniętą prezenterkę, która czerpie radość z wakacyjnego wyjazdu.

Małgorzata Tomaszewska jak zwykle nie zawiodła swoich fanów i zaprezentowała się w social mediach w pięknej kreacji. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” ma na sobie niebieską sukienkę i słomiany kapelusz z ogromnym rondem. Fani zwrócili również uwagę, że na jednej z fotografii zwiewna sukienka prezenterki poszybowała odrobinę za wysoko i odsłoniła jej długie nogi.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Jeden z prowadzących przeszedł spektakularną przemianę. Wygląda jak Ryan Gosling?
  2. „M jak miłość”: Rodzice 7-letniej Hani też grają w tym samym serialu. Zaskakujące, czyją córką jest dziewczynka 
  3. Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała w kopercie z okazji ślubu. Przelewy były na jeszcze większe sumy