Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Walentynkowe stylizacje z butami Baldowski. Wkrocz w romantyczny nastrój
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 01.02.2020 15:49

Walentynkowe stylizacje z butami Baldowski. Wkrocz w romantyczny nastrój

mat. prasowe

Wnętrze. Gdy jest piękne, wtedy i zewnętrzna forma nabiera innego, bardziej szlachetnego kształtu. Należy jednak nadać mu odpowiednią oprawę, by móc zaprezentować je światu w całej okazałości.

Od 50 lat, w mającej swoją siedzibę w Częstochowie, rodzinnej firmie Baldowski to właśnie wnętrze odgrywa najistotniejszą rolę. Przedstawiamy romantyczne, walentynkowe stylizacje marki.

Walentynkowe stylizacje z butami Baldowski

Projektując buty i tworząc unikatowe kolekcje dbamy o każdy szczegół: wiemy, że piękna forma podkreśli charakter właścicieli, ale pamiętamy, że tylko wygodne buty sprawią im rzeczywistą przyjemność.

Obserwując trendy zawsze dodajemy do nich coś od siebie: już w latach 70., jako jedni z pierwszych zaproponowaliśmy kobietom eleganckie modele szpilek; czuliśmy, że tylko takie buty będą odpowiedzią na to, co panie kryją w swoich wnętrzach – potrzebę luksusu i chęć sięgnięcia w życiu jeszcze wyżej oraz dojścia jeszcze dalej!

Teraz proponujemy “to coś” w nowatorskich kolekcjach powstałych we współpracy z polskimi projektantami. Pierwszym spektakularnym sukcesem był projekt Baldowski by Zień, a obecnie triumf odnosi kolekcja stworzona przez Dominikę Nowak.

Projektantka jest laureatką wielu polskich oraz zagranicznych nagród i wyróżnień, a buty jej autorstwa dostępne są w najbardziej prestiżowych butikach na całym świecie.

Baldowski proponuje stylizacje idealne na Walentynki. Skusisz się na którąś?

ZOBACZ TEŻ:

Tagi: buty moda obuwie