Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Stacja TTV wydała oświadczenie ws. Barbary Kurdej-Szatan. Co z karierą aktorki?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 31.05.2022 13:07

Stacja TTV wydała oświadczenie ws. Barbary Kurdej-Szatan. Co z karierą aktorki?

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. facebook.com/BarbaraKurdejSzatan

Barbara Kurdej-Szatan co jakiś czas musi mierzyć się z różnymi plotkami na swój temat. Ostatnio w mediach zrobiło się głośno od doniesień, że stacja TTV zerwała z nią współpracę. Jak było naprawdę?

W połowie maja okazało się, że aktorka usłyszała zarzuty w sprawie zniesławienia Straży Granicznej. Wtedy na nowo odżyło echo kryzysu wizerunkowego, z jakim mierzyła się zimą zeszłego roku.

Barbara Kurdej-Szatan zniknie z TTV?

Niedawno wyszło na jaw, że firma Play zrezygnowała ze współpracy z gwiazdą oraz partnerującym jej w reklamach Maciejem Łagodzińskim. Marka tłumaczyła to następująco:

Pierwsza wspólna oferta Play i UPC, w której obecni i nowi klienci mogą zyskać nawet 2 lata abonamentu za darmo to bardzo ważna i wyjątkowa okazja, dlatego wymaga nowego podejścia i formatu naszej komunikacji z klientami – czytamy w oświadczeniu, opublikowanym przez gazetę „Wprost”.

Teraz pojawiły się doniesienia, że podobną decyzję podjęły też władze TTV. Choć gwiazda zdaje się nie przejmować plotkami medialnymi – ostatnio była zresztą zajęta organizowaniem pierwszej komunii swojej córeczki, oświadczenie wydała sama stacja.

Aktorka jakiś czas temu została tam prowadzącą programu „Projekt Cupid”. Partnerował jej Przemek Kossakowski. Jak TTV tłumaczy zniknięcie Kurdej-Szatan z jesiennej ramówki?

Stacja nie rezygnuje ze współpracy z Basią. Zdecydowaliśmy się na roczną przerwę od formatu, by widzowie i prowadzący mogli trochę odpocząć – napisano w oświadczeniu, zamieszczonym w magazynie „Party”.

Ostatnio Przemek Kossakowski zniknął z mediów i ogłosił, że kończy karierę w show-biznesie. Być może zatem władze kanału potrzebują więcej czasu na znalezienie nowego współprowadzącego program.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Party, Wprost

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Viki Gabor mierzy się po koncertach z hejtem. Makijażystka wyjaśnia, dlaczego 14-latka tak się maluje
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek