Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne święta Doroty Naruszewicz. Gwiazda „Klanu” szczerze o swojej chorej mamie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.12.2021 11:13

Smutne święta Doroty Naruszewicz. Gwiazda „Klanu” szczerze o swojej chorej mamie

Instagram/dorotanaruszewicz_

Dorota Naruszewicz przekazała smutną wiadomość. Aktorka znana z kultowego serialu „Klan” spędzi święta bez swojej ukochanej mamy, która przebywa obecnie w domu opieki.

Dorota Naruszewicz poinformowała o chorobie swojej mamy, przez którą kobieta trafiła do ośrodka opieki. Teraz w związku z obostrzeniami pandemicznymi aktorka nie będzie mogła spotkać się z mamą w czasie Bożego Narodzenia.

Dorota Naruszewicz przekazała smutne wieści o mamie

Już jakiś czas temu Dorota Naruszewicz wyznała, że jej ukochana mama zmaga się z chorobą Alzheimera. Aktorka początkowo samodzielnie opiekowała się mamą, ale z czasem zaczęło ją to przerastać. Wówczas gwiazda serialu „Klan” podjęła decyzję o umieszczeniu rodzicielki w domu opieki.

Z powodu pandemii Dorota Naruszewicz przez długi czas nie mogła widywać się z mamą. Sytuacja uległa poprawie wraz z nadejściem lata, ale teraz znów wraca do początkowego stanu. Aktorka „Klanu” wyznała, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami niemożliwe będzie jej spotkanie z mamą na Boże Narodzenie. Jednocześnie podkreśliła, że przez chorobę jej mama nie jest do końca świadoma zbliżających się świąt.

-Miejsce, w którym mama przebywa, znów jest od kilku tygodni zamknięte dla odwiedzających. Jesteśmy rzecz jasna w ciągłym kontakcie, możemy przekazywać prezenty, ale nie zastąpi to spotkania. Paradoksalnie w tej odciętej od rodziny sytuacji, ta choroba jest dla niej parasolem ochronnym. Na pewno osobom w pełni świadomym trudno Boże Narodzenie przetrwać z dala od bliskich — wyznała Dorota Naruszewicz podczas rozmowy z magazynem „Dobry Tydzień”.

Dorota Naruszewicz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki