Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ślub Krzysztofa Skiby. Szczegóły o weselu są powalające, weselnicy mogą być w szoku
Michał Fitz
Michał Fitz 09.06.2023 20:16

Ślub Krzysztofa Skiby. Szczegóły o weselu są powalające, weselnicy mogą być w szoku

Krzysztof Skiba
fot. KAPiF

Choć Krzysztof Skiba jest już dawno za szczytem swojej kariery muzycznej, w ostatnich miesiącach zrobiło się o nim głośno ponownie, a to za sprawą zmiany partnerki. Muzyk związał się z o 26 lat młodszą Karoliną Kempińską. Już w sierpniu ją poślubi.

Para już gorączkowo przygotowuje się do swojego święta. Jak się okazuje, ich przyjęcie będzie znacznie różniło się od typowego, polskiego wesela.

Krzysztof Skiba nie będzie miał hucznego wesela

Karolina Kempińska rozmawiała z serwisem “Pomponik” na temat swojego wesela. W wywiadzie wyjawiła chociażby, że nie chce mieć ogromnego wesela, na którym gości trzeba będzie liczyć w setkach.

- Ja chcę taki skromny ślub — stwierdziła ukochana Skiby.

Mało tego, para młoda zrezygnuje też z typowych dla tego typu wydarzenia atrakcji. Na ich imprezie nie będzie ani pierwszego tańca, ani żadnych gier i zabaw. Kempińska przyznała, że nigdy nie lubiła tych elementów wesela, dlatego nie chce ich u siebie.

Odwiedziliśmy grób Wacława Kowalskiego z "Samych swoich". Na pomniku leżała reklamówką z niewiarygodną zawartością

Krzysztof Skiba nie zje mięsa na swoim ślubie

Ani brak pierwszego tańca, ani rezygnacja z gier weselnych nie są jednak najbardziej kontrowersyjną decyzją, jaką zakochani podjęli odnośnie swojego przyjęcia. Karolina jest zagorzałą wegetarianką i zarządziła, że na jej uroczystości nikt mięsa nie zje. 

Część gości może być z tego mocno niezadowolona, bo przecież dobry, tłusty rosół i kotlet stały się już symbolami polskiego wesela. Jak wyjawiła Kempińska, Skiba oponował temu pomysłowi, ale ostatecznie uległ namowom przyszłej żony.

 

Krzysztof Skiba może liczyć na miłość Kempińskiej

Biorąc pod uwagę okoliczności początku ich relacji oraz różnicę wieku, opinia publiczna szybko wysnuła wnioski, że Karolina Kempińska jest ze Skibą tylko dla pieniędzy, a on sam po prostu w kryzysie wieku średniego zapragnął młodszej kobiety. Sama zainteresowana postanowiła na te zarzuty odpowiedzieć w mediach społecznościowych.

Przyznała, że nie narzekała na brak pieniędzy, a te sama sobie zarobiła w firmie farmaceutycznej i modelingu. Podkreślała też wówczas, że uczucie, które łączy ją z Krzysztofem, jest szczere i potwierdzają to wszyscy, którzy znają ich osobiście.

Zobacz post:

 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik