Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir ujawnił, dlaczego naprawdę nie pokazuje twarzy swojego syna. Kordian ma już 6 lat
Michał Fitz
Michał Fitz 18.10.2022 11:47

Sławomir ujawnił, dlaczego naprawdę nie pokazuje twarzy swojego syna. Kordian ma już 6 lat

Sławomir
Kadr z wywiadu: „Sławomir i Kajra WYZNAJĄ, ile schudł wokalista i przez co! Dlaczego nie pokazują syna?”, https://www.youtube.com/watch?v=ARy-UWbah-s

Sławomir od lat rozkręca karierę wraz ze swoją żoną Kajrą. Choć obydwoje są na pewno bardzo zajęci pracą, znaleźli także czas na rodzicielstwo. 6 lat temu na świat przyszedł ich synek, Kordian, którego jednak do tej pory nie pokazali w całej okazałości. Dlaczego?

Artysta wypowiedział się na ten temat w rozmowie z reporterką „Świata Gwiazd”. Dlaczego w takim razie nie chce chwalić się dzieckiem tak, jak wcześniej pokazywał małżonkę?

Sławomir tłumaczy swoją decyzję ws. dziecka

Rodzice wśród celebrytów dzielą się na tych, którzy bardzo chętnie i regularnie wrzucają materiały ze swoimi pociechami i tych, którzy wizerunku swojego dziecka wcale nie pokazują. Sławomir i Kajra wyjaśnili, dlaczego należą do tego drugiego zestawienia.

Wokalista przyznał, że zależy mu na tym, by jego syn cieszył się beztroskim życiem dziecka. Chłopiec lubi sport i muzykę, a także bardzo chętnie ogląda programy telewizyjne, na przykład „Taniec z Gwiazdami”. Rodzice nie chcą go więc wprowadzać go do życia publicznego, by mu tego czasu beztroski nie zabierać.

Teraz staramy się go chronić, a kiedyś, niezależnie od tego, jaką drogę wybierze, to na każdej go będziemy wspierać — kwituje Sławomir.

Kajra dodała także, że to sam Kordian, gdy już będzie wystarczająco dojrzały, podejmie decyzję o tym, czy chce wkroczyć do show-biznesu.

Sławomir i Kajra mają siebie dość?

W rozmowie ze Światem Gwiazd artyści odnieśli się też do tego, że ciągle spędzają razem czas, zarówno w pracy, jak i w domu rodzinnym. Nie ma wątpliwości, że nie każda para mogłaby ze sobą wytrzymać przy takim trybie życia. Jak jest w ich przypadku?

Oczywiście, że mamy siebie dość zaczął z przekąsem wokalista.

Chwilę później wytłumaczył jednak, jak sobie z tym radzą, Sławomir zaznaczył, że podjął z Kajrą świadomą decyzję, tworząc nie tylko związek, ale i zespół artystyczny. Obydwoje wiedzieli, na co się piszą i z czym to się wiąże. Podkreślił, że mają jednak czas na odpoczynek od siebie. Tak wykorzystują długie podróże w trakcie tras koncertowych. W podróży każde z nich ma chwilę spokoju dla siebie.

Zobacz wywiad:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie

 

Tagi: Sławomir