Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir rozgromił Kajrę na oczach widzów. Jej reakcja mówi wszystko, "co mnie czeka za to w domu"
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 04.05.2023 11:32

Sławomir rozgromił Kajrę na oczach widzów. Jej reakcja mówi wszystko, "co mnie czeka za to w domu"

Kajra i Sławomir
fot. kadr z programu "Jaka to melodia"

Sławomir i Kajra gościli w specjalnym wydaniu odcinku teleturnieju “Jaka to melodia”. Razem z nimi rywalizował Norbi. Wyniki małżeństwa mocno różniły się od siebie, co mogło spowodować pomiędzy nimi małe tarcia.

Jako pierwsza kategorię mogła wybrać Kajra i zdecydowała się na… “Sławomir”. Jej mąż nie miał problemy z odgadnięciem swojej piosenki i szybko zarobił 150 złotych. Następna kategoria także należała do niego.

Sławomir i Kajra wystąpili w turnieju "Jaka to melodia"

Sławomir w mediach społecznościowych zachęcił widzów do obejrzenia programu, jeszcze przed jego emisją.

Dodał na Instagrama kadr z programu, gdzie Kajra nie ma na koncie, żadnych pieniędzy, a on 290 złotych.

- W tym momencie jeszcze nie wiedziałem, co mnie czeka za to w domu… - humorystycznie napisał muzyk.

Mogłoby się wydawać, że spowoduje to pewne tarcia w małżeństwie. Rzeczywistość okazała się być jednak inna.

Matka Madzi i Jadzi złożyła zeznania. Dramatyczna prawda wyszła na jaw

Dobre wyniki Kajry i Sławomira w "Jakiej to melodii"

Pierwszą rundę teleturnieju Kajra zakończyła z kwotą 130 złotych. Całą stawkę zdystansował Sławomir, który miał na koncie 540 złotych i pewnie wygrał na otwarcie programu. 

W późniejszej części programu nie zabrakło wspólnego występu tego duetu, który porwał wszystkich zgromadzonych w studiu. 

Druga runda w wykonaniu Kajry była znacznie lepsza i przegoniła ona Norbiego. Po tej części programu Sławomir zgromadził 910 złotych, jego żona 490, a Norbi odpadł z kwotą 400 złotych.

Kajra w ramionach Sławomira

W trzeciej rundzie byliśmy świadkami małżeńskiej rywalizacji. Nieznacznie wygrał ją Sławomir, który rzutem na taśmę przegonił swoją żonę. Kajra zakończyła grę z łączną kwotą 990 złotych, a jej mąż po dwóch rundach miał 1510 złotych.

Po odpadnięciu Kajra rzuciła się w ramiona ukochanego i przyznała, że jest z niego dumna. Finał poszedł artyście śpiewająco i odgadł wszystkie piosenki. Wygrał łącznie ponad 13 tysięcy złotych. Całość wszystkich wygranych uczestnicy przekazali na cel charytatywny.

Niedawno pojawiły się plotki o tym, że małżeństwo ma się rozwieść. Sławomir jednak odniósł się do tych informacji w swoim stylu.

Tagi: Sławomir
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem