Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir rzadko opowiadał o swoim synu. Dopiero podczas programu ujawnił zaskakujące informacje na temat Kordianka
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 09.01.2021 16:56

Sławomir rzadko opowiadał o swoim synu. Dopiero podczas programu ujawnił zaskakujące informacje na temat Kordianka

Sławomir
fot. MAREK ZIELINSKI/East News

Sławomir i Kajra bardzo chronią prywatność swojego malutkiego syna. Niedawno podczas programu w Superstacji wyszła prawda o Kordianku, który we wrześniu skończy 5 lat. Okazuje się, że chłopiec jeździł z rodzicami w niemal każdą trasę koncertową. Dla niektórych powód takiej decyzji może wzbudzać kontrowersje.

Sławomir stał się prawdziwą gwiazdą, a jego hit Miłość w Zakopanem to obowiązkowa pozycja podczas każdej domówki i większej imprezy. Jednak długo ukrywano jakiekolwiek informacje o jego synie.

Sławomir: syn

Sławomir i Kajra (Magdalena Zapała) tworzą naprawdę zgrany duet. Okazuje się, że doskonale dogadują się nie tylko w sferze zawodowej, lecz także prywatnej. Para doczekała się jedynego syna, któremu dali na imię Kordian.

Chłopiec przyszedł na świat we wrześniu 2016 roku, a więc ma skończone 4 latka. Dumni rodzice bardzo chronią prywatność swojego dziecka i rzadko możemy zobaczyć jego zdjęcia chociażby na ich mediach społecznościowych.

Niedawno Sławomir i jego żona byli gośćmi programu Tok Szoł w Superstacji. Podczas występu rozmawiali m.in. o swoim małżeństwie, ale tym razem postanowili zrobić wyjątek i pojawiła się również informacja o ich dziecku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Okazało się, że ich syn Kordian jeździł z nimi w niemal każdą trasę koncertową. Powód takiej decyzji, dla niektórych, może być niemałym zaskoczeniem.

Kajra do trzeciego roku karmiła Kordianka piersią, więc jeździł z nami w każdą trasę. Jeździła z nami też kuzynka, która nam pomagała. Kajra pięknie to wszystko zorganizowała — zdradził zachwycony Sławomir.

Magdalena Zapała od razu zapewniła, że maluszek bardzo dobrze znosił podróże z rodzicami. Pokusiła się o jeszcze inne wyznanie:

Ten czas w busie był czasem niezwykłym i niesamowitym. Objechaliśmy całą Polskę i to dwa razy. Był to bardzo napięty czas. W międzyczasie graliśmy w teatrze, nagrywaliśmy teledyski, a do tego maluszek wymagał ciągłej uwagi — powiedziała.

Jak długo należy karmić piersią?

Dla niektórych fanów Sławomira i jego żony taka informacja może być nieco szokująca i zaskakująca. Jak wiadomo temat karmienia piersią jest bardzo kontrowersyjny na różnych forach parentingowych.

Młode mamy często zastanawiają się, kiedy należy przestać karmić piersią? Jak długo dziecko potrzebuje naturalnego pokarmu? Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia dziecka.

Eksperci wskazują, że nie istnieje żadna konkretna granica wieku, w której trzeba zaprzestać karmienia piersią. WHO uznaje, że do prawidłowego rozwoju dziecka sprzyja kontynuowanie dawania naturalnego pokarmu do drugiego roku życia lub dłużej. Decyzja zależy tylko od samopoczucia mamy i jej dziecka.

Dlatego uwagi niektórych, że karmienie piersią do 3. roku życia jest niekorzystne, wydają się być nie na miejscu. W końcu to indywidualna sprawa każdej z nas.

Jesteście zaskoczone, że żona Sławomira zdecydowała się na karmienie piersią przez 3 lata? Syn pary, widoczny na jednym ze zdjęć na Instagramie, gdzie bawi się na plaży, wydaje się być radosnym i szczęśliwym chłopcem.

Zobacz zdjęcia:

Sławomir

Kordian był karmiony piersią do 3. roku życia, dlatego jeździł z rodzicami w trasy koncertowe.

Sławomir

Sławomir i Kajra rzadko kiedy pokazują chłopca publicznie, dbając o jego prywatność.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: 1000dni.pl, se.pl

Tagi: Sławomir syn