Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skiba powiedział o przykrych komentarza o jego związku z młodszą partnerką. Dotarło do niego wiele rażących słów
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.01.2023 19:33

Skiba powiedział o przykrych komentarza o jego związku z młodszą partnerką. Dotarło do niego wiele rażących słów

Krzysztof Skiba
fot. instagram.com/skibabigcyc

Przykre, co spotkało frontmana Big Cyc i jego nową ukochaną. Niedawno Krzysztof Skiba oświadczył, że po 34 latach wyprowadził się od żony. Teraz opowiedział o ciemnej stronie związku ze znacznie młodszą partnerką. Niektóre komentarze przekraczają granicę. 

58-letni muzyk w grudniu wywołał niemałe poruszenie, po raz pierwszy oficjalnie pozując ze swoją nową ukochaną. Dość szybko udało się dotrzeć do informacji, że fotomodelka Karolina Kempińska jest młodsza od jego najstarszego syna — oboje zapewniali jednak, że znaczna różnica wieku doskonale działa w ich związku. Okazało się, że internautom takie deklaracje nie wystarczają.

Krzysztof Skiba szczerze o tym, dlaczego odszedł od żony

Już na początku ubiegłego roku podejrzewano, że małżeństwo frontmana grupy Big Cyc przechodzi przez kryzys, lub… nie istnieje. Muzyka widywano w towarzystwie młodszej kobiety, jednak kiedy kilka tygodni temu oboje ogłosili, że są w związku, w mediach wybuchła burza.

Bliższą relację nawiązał ponoć dopiero po tym, jak odszedł od żony, a i tak w mediach huczało, że po ponad trzech dekadach Krzysztof Skiba zostawił Renatę dla dziewczyny młodszej od jego syna.

W rozmowie z „Gazetą Wyborczą” podkreślał, że uczucie do żony wypaliło się już jakiś czas temu. A jako artysta, potrzebował nowej inspiracji, nowej muzy i nowych sił.

– Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki – podkreślał.

Krzysztof Skiba pod lawiną przykrych komentarzy. Związek z młodszą modelką ma blaski, ale i cienie

Okazało się jednak, że dla Karoliny rola „muzy” jest nie tylko wyróżnieniem, ale też… ciężarem. Wśród komentarzy nie zabrakło przytyków pod jej adresem — wiele z nich powielało stereotyp „głupiej modelki”, skuszonej bogactwem i niezrażonej znaczną różnicą wieku.

– Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie. U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło – mówił Krzysztof Skiba na łamach „Wyborczej”.

Ile z internetowych złośliwości było prawdą? Muzyk z dystansem zareagował na kpiny, jednak nie ukrywał, że komentarze, które padały pod jego adresem przekraczały granicę dobrego smaku.

– Oczywiście komentarze w plotkarskich mediach były straszne, że stary dziad znalazł sobie młodą laskę, ale czy ja mam się przejmować opiniami ludzi, którzy mnie i Karoliny nie znają i ja też ich nie znam? Dowiedziałem się z internetu, że poleciała na mnie, bo śpię na forsie i jestem obywatelem Kanady. Może za miesiąc dowiem się, że jestem gwiazdą porno w Norwegii – ironizuje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wiele babć nie chce tego robić, ale boją się odmówić. Problem, o którym wiele osób nie ma pojęcia
  2. Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach
  3. Chciała tylko wziąć udział w wyzwaniu z TikToka. 12-letnia dziewczynka nie żyje

Źródło:Plotek, naTemat